Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś przerwała milczenie! Wygląda na szczęśliwą?

Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) niedawno rozstała się z Marcinem Gortatem (34 l.). Para nigdy nie komentowała ani swojego związku, ani tym bardziej rozstania. Widać jednak, że aktorka bardzo to wszystko przeżyła.

To był chyba jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. O romansie aktorki i koszykarza media zaczęły się rozpisywać na początku 2017 roku.

Reklama

Niestety para nigdy nie chciała mówić o swoim uczuciu. Nie chcieli nawet pozować do wspólnych zdjęć podczas oficjalnych imprez, a na ich profilach w mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć z prywatnych albumów.

Jednak fani gwiazdy i sportowca mocno trzymali kciuki za tę miłość. Nikt nie spodziewał się wieści o rozstaniu tych dwojga. Wszyscy bardziej wróżyli im ślub i dziecko, niż koniec związku.

Tego również Alicja i Marcin nie chcieli komentować wprost, ale najwidoczniej celebrytka bardzo przeżyła tę zmianę w jej życiu. Zniknęła z mediów społecznościowych i wróciła dopiero teraz po dwóch miesiącach od rozstania.

Dodała zdjęcie, na którym trudno jej się nawet uśmiechać i podpisała je: "Po krótkiej przerwie".

Miejmy nadzieję, że Alicja wróciła do swoich fanów na dobre i już zdążyła uporać się z zakończeniem związku z Gortatem, choć jeszcze na razie nie wygląda na zbyt szczęśliwą. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje