Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś chwali się nagraniem z rajskich wakacji! Pokazała na nim synka!

Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) po trudach ostatnich tygodni związanych z promocją najnowszego filmu, w którym wzięła udział, udała się wraz z synkiem na zasłużone wakacje. Aktorka pochwaliła się na Instagramie nagraniem ze swojego urlopu.

To były dla niej pracowite miesiące! Alicja Bachleda-Curuś przyjęła bowiem propozycję zagrania w najnowszej polskiej komedii pt. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". To właśnie na planie tej produkcji miał się nawiązać romans między nią a Mikołajem Roznerskim. Celebryci nie potwierdzili jednak nigdy tych plotek.

Reklama

Nie zmienia to faktu, że Alicja od dłuższego czasu pracowała na wysokich obrotach. Musiała dzielić swój czas między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Do tego doszła również decyzja o kupnie mieszkania w krakowskiej kamienicy.

Dlatego też aktorka postanowiła odpocząć i wyjechać na zasłużone wakacje. W egzotycznej wyprawie towarzyszył jej oczywiście ukochany synek, Henry Tadeusz.

Aktorka nie omieszkała pochwalić się nagraniem ze swojego urlopu w sieci. Widać na nim małego Henryczka, który odpoczywa wraz z mamą na rajskiej plaży.


Zazdrościcie jej takich widoków?


Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje