Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska i jej wielkie greckie wakacje! Fotki "chaty" mówią wszystko

Gdy większość osób pracują, młodzież studiuje, a dzieci uczą się w szkole, Aleksandra Kwaśniewska razem z mężem Kubą Badachem korzystają z uroków życia i zwiedzają świat! Para wybrała się do Grecji na wakacje, by bez tłumów zwiedzających cieszyć się sobą i pięknymi widokami. Zdjęcia robią wrażenie!

Aleksandra Kwaśniewska ma ręce pełne pracy. Córka byłego prezydenta jakiś czas temu po latach powróciła do telewizji i znów możemy oglądać ja w roli prezenterki. 

Gwiazda została współprowadzącą program "Miasto Kobiet", gdzie razem z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz poruszają często niełatwe społecznie tematy. Ukochana Kuby Badacha (sprawdź!) jest profesjonalistką, dlatego do każdego programu odpowiednio wcześnie się przygotowuje. 

Reklama

W napiętym grafiku Kwaśniewskiej znalazła się jednak luka, którą córka Jolanty postanowiła dobrze spożytkować. Razem z mężem udali się na wakacje do Grecji!

Aleksandra Kwaśniewska i jej wielkie greckie wakacje

Dziennikarkę śledzi na Instagramie ponad 200 tysięcy osób. Fani Oli uwielbiają jej dystans do siebie i ironiczne wpisy. 

Internetowa przestrzeń jest także miejscem, gdzie Kwaśniewska pozwala sobie na odrobinę prywaty. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć szczęśliwą Aleksandrę w objęciach męża podczas zwiedzania Aten. 

Co prawda gwiazda już wróciła do Polski, ale dopiero teraz zdecydowała się na bogatą fotorelację z greckich wojaży. Uwagę internautów, jak zwykle, zwróciły hasztagi. 

Ola pozując z mężem na tle Akropolu, nazwała część starożytnego miasta ich nową "chatą", co rozbawiło sympatyków gwiazdy.

Jak wam się podobają wakacyjne fotki Oli? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Zobacz też:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Urszula szokuje wyznaniem po latach! "Dużo pił, były też narkotyki"

Tomaszewska ujawnia gorzką prawdę o Grabowskim! Kto by się spodziewał 

Kate i William przechodzą kryzys? Sensacyjne plotki 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy