Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Kwaśniewska bardzo wymownie skomentowała debatę Beaty Szydło i Ewy Kopacz!

Aleksandra Kwaśniewska (34 l.) rzadko komentuje wydarzenia polityczne w Polsce. Tym razem zrobiła wyjątek i w żartobliwy sposób odniosła się do debaty Beaty Szydło (52 l.) i Ewy Kopacz (58 l.).

Przedwyborcza gorączka trwa w najlepsze. Do głosowania pozostało zaledwie kilka dni, więc starania kandydatów na posłów i senatorów, by to im wyborcy powierzyli mandaty, są coraz bardziej uporczywe. 

Reklama

Ważnym momentem kampanii wyborczej była debata pomiędzy dwiema kandydatkami na premiera - Beatą Szydło z Prawa i Sprawiedliwości oraz Ewą Kopacz z Platformy Obywatelskiej.

Teraz eksperci obradują nad tym, która z nich miała przewagę w tej dyskusji. Największa część wskazuje na remis. 

Z kolei internauci zamiast skupiać się na wyznaczeniu zwyciężczyni starcia, wolą w żartobliwy sposób odnosić się do jego kształtu oraz stopnia, w jakim wzbudziło ono zainteresowanie. 

Według większości Polaków ta debata była po prostu... nudna. Tak może wynikać z komentarzy oraz opinii zamieszczanych w sieci. 

Podobnego zdania jest chyba córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska

Podczas debaty opublikowała ona swoje zdjęcie z głową opartą o stół i z... hamburgerem w ręku. Całość opatrzyła wymownym opisem: "#debata #próbowałam" - napisała. 

Wynika więc z tego, że prezydentówna mimo szczerych chęci nie zdołała z zaciekawieniem obejrzeć całości dyskusji Szydło z Kopacz. 

A jak było u was?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kwaśniewska Ola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje