Aleksandra Kurzak ujawniła prawdę o tym, jak wygląda jej życie! Zaskoczeni?

Królowa sceny operowej, sopranistka światowej sławy Aleksandra Kurzak, gościła u Krzysztofa Ibisza i opowiedziała, jak wygląda jej życie, które mija jej na nieustannej podróży!

Aleksandra Kurzak jest znaną śpiewaczką operową, a prywatnie szczęśliwą i spełnioną mamą córki Maleny. 14 listopada gwiazda była gościem w programie "Demakijaż", gdzie Krzysztof Ibisz przeprowadził z nią wywiad. 

Śpiewaczka operowa nawiązała w rozmowie do decyzji o macierzyństwie, która była dla niej bardzo prosta do podjęcia.

Córka Aleksandry opowiedziała nieco o szkole i pobycie we Francji.

Malena uczęszcza do szkoły muzycznej we Wrocławiu w klasie fortepianu, ale jednak chciałaby śpiewać.

Na pytanie Krzysztofa czy rodzice w domu śpiewają, Malena odpowiada: "Mama cichutko sobie śpiewa, ale tata zamyka się w łazience i tak śpiewa, że mury drżą i mama każe mu iść śpiewać do piwnicy".

Życie rodzinne i życie sceniczne Aleksandra łączy z łatwością. Jak mówi: "artystką jestem od 19, gdy podnosi się kurtyna. W pozostałym czasie twardo stąpam po ziemi, jestem kobietą i matką. Nocne wstawanie pamiętam jako koszmar, bo bezsenność bardzo się odbija na głosie". 

Marzeniem Maleny jest normalne życie, chciałaby, żeby rodzice nie podróżowali tak dużo i żeby nie musiała wciąż zostawać z babcią. Malena ma na swoim koncie występ telewizyjny z tatą. 

Jak wygląda zwyczajny dzień dwojga śpiewaków operowych i ich córki dowiecie się oglądając "Demakijaż" w Polsat Cafe (TUTAJ)

Zobacz też:

Pierwsze zaręczyny w "Rolnik szuka żony"

Zachmurzenie i mgły. Pogoda na poniedziałek

Rosati pozuje z mamą


***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy