Reklama

Reklama

Reklama

Alan Andersz ostro o Antku Królikowskim. Był szczery do bólu

Alan Andersz (33 l.) i Antek Królikowski (33 l.) jeszcze parę lat temu bardzo się przyjaźnili. Mężczyźni wspólnie imprezowali, grali razem w filmach i serialach. Sielanka skończyła się, kiedy doszło do wypadku, który miał miejsce na imprezie urodzinowej Królikowskiego. Po 10 latach Andersz postanowił wypowiedzieć się na temat byłego kolegi.

Alan Andersz w lutym 2012 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi, który mógł zakończyć się dla niego śmiercią. Chłopak miał wtedy 23 lata i stoczył walkę o życie. Do tych dramatycznych wydarzeń doszło na urodzinach Antka Królikowskiego.

Alan Andersz i Antek Królikowski: wypadek, który zmienił życie jednego z nich

Według świadków zdarzenia między Anderszem oraz innym gościem miało wtedy dojść do przepychanki, która przerodziła się w bijatykę. W pewnym momencie Alan spadł ze schodów i doznał poważnych obrażeń. Gwiazdor musiał zostać wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Reklama

Alan po ponad 10 latach postanowił opowiedzieć o tym, co stało się między nim a Królikowskim i dlaczego nie utrzymują już kontaktu.

Alan Andersz szczerze o Antku Królikowskim

Alan Andersz był niedawno gościem podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" prowadzonym przez dziennikarkę Polsatu. To właśnie w wywiadzie wyznał, że ma duży żal do swojego dawnego przyjaciela. Po tragicznym zdarzeniu, które miało miejsca na urodzinach Królikowskiego, z ich relacji nic nie zostało.

Okazuje się, że Alan Andersz ma żal do Królikowskiego o to, że nie przyszedł odwiedzić go w szpitalu. Według relacji Alana wystarczyłoby zbić piątkę, aby sytuacja została wyjaśniona.

Andersz w dalszej części podcastu wyznał również, że zawiedli go inni znajomi. Okazuje się, że w trakcie śledztwa było także sporo niejasności. Zeznania świadków miały być co rusz zmieniane. Alan nie pamięta dokładnie całego zajścia, dlatego też nie może podjąć w tej kwestii dalszych kroków prawnych.

Alan Andersz ostro o Królikowskim

Alan Andersz postanowił wypowiedzieć się także na temat gali MMA Antka Królikowskiego. 33-letni aktor wyznał, że jego kolega po fachu przegiął i uznał jego zachowanie za niewybaczalne.

Cały wywiad Katarzyny Zdanowicz z Alanem Anderszem znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Antek Królikowski trafił do szpitala. Aktor ratuje swoje życie. "Jego telefon przestał odpowiadać"

Mama Królikowskiego bezwarunkowo go wspiera. "Przepłyniesz nie tylko Atlantyk"

Co oznaczają emotikony? 10 najpopularniejszych emotek na Facebooku, Instagramie i Snapchacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Alan Andersz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy