Reklama
Reklama

Aktorka z "Czterdziestolatka" nie żyje. Krystyna Zapasiewicz miała 88 lat

Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska nie żyje. Aktorka znana z serialu "Czterdziestolatek" zmarła w wieku 88 lat. O jej śmierci poinformowała dziennikarka "Gazety Wyborczej".

Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska nie żyje. O jej śmierci na łamach Gazety Wyborczej poinformowała jej dobra znajoma i sąsiadka Karolina Sarniewicz. 14 stycznia napisała, że kilka dni wcześniej aktorka odeszła. 

Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska nie żyje

Widzowie zapamiętali ją z roli ekspedientki w Domach Towarowych Centrum w serialu "Czterdziestolatek". Pojawiła się także w serialu "Dom" oraz "Rzeka kłamstw". Jej powołaniem był teatr. Mogliśmy ją oglądać na deskach m.in. Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie, w krakowskim Teatrze Starym oraz Teatrze Dramatycznym.

Była pierwszą żoną Zbigniewa Zapasiewicza. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Niedługo po tym, jak się poznali, postanowili się związać. Dość szybko powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Jednak ich relacja nie przetrwała i zakończyła się rozwodem.

Reklama

Dziennikarka Karolina Sarniewicz napisała, że już od jakiegoś czasu Zapasiewicz czuła się słabiej. Wyznała, że codziennie przynosiła jej papierową prenumeratę Gazety Wyborczej. Gdy pewnego dnia na jej wycieraczce leżały dwa egzemplarze, wiedziała, że stało się coś złego. 

Na koniec dodała, że Krystyna Zapasiewicz była szczera i się nie patyczkowała. Zawsze mówiła to, co myśli, nawet jeśli komuś się to nie podobało. Z pokorą znosiła pytania o śmierć znanego męża Zbigniewa Zapasiewicz, chociaż była pierwszą z trzech jego żon. 

Nie znamy przyczyny śmierci Krystyny Zapasiewicz-Maciejewskiej.

***

Zobacz także: 

Opozda nie wytrzymuje! Policja proponuje jej ochronę!

Kożuchowska szczerze o kryzysie w małżeństwie! Uratowały ją słowa matki

Co się stało z Lamią z "Seksmisji"? Tak wygląda dzisiaj

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama