Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aktorka wróciła do Kliczko. Planują ślub?

Informacje o tym, że aktorka Hayden Panettiere wróciła do słynnego boksera krążyły od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że para dała sobie kolejną szansę. Tym razem chcą pójść o krok dalej...

Hayden (23 l.) i Władymir (37 l.) rozstali się w maju 2011 roku po blisko dwuletnim byciu razem. Podobno trudno im było utrzymać związek na odległość. Do tego dochodziły liczne obowiązki obojga, przez które nie mogli spotykać się tak często jakby tego chcieli.

Reklama

Wspólnie podjęli decyzję, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie.

Niedługo potem aktorka zaczęła spotykać się z innym sportowcem, futbolistą Scottym McKnightem. Kliczko z kolei widywany był z kilkoma pięknymi modelkami, ale wszystkie te znajomości były raczej przelotne.

Co ciekawe, para nigdy nie zerwała ze sobą kontaktów, a po rozstaniu Hayden ze Scottym postanowili dać sobie drugą szansę. Czy tym razem ich związek przetrwa?

Wiele na to wskazuje. Przyjaciel pary zdradził portalowi "US Weekly", że Władymir podobno oświadczył się pięknej aktorce. Wszystko trzymane jest jednak w wielkim sekrecie.

"Mało kto wie, że ona dostała od niego pierścionek zaręczynowy, ale nie nosi go jeszcze publicznie" - wyjawił.

Inne źródło portalu donosi, że zakochani planują sformalizować swój związek jeszcze w tym roku. Ślub ma odbyć się latem.

Para na razie milczy w tej sprawie. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje