Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk w skąpym bikini. Biustonosz nie zakrył wiele! „Ale ma pani piękny biust”

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim partnerem, Robertem Karasiem, przebywa obecnie w ciepłych krajach. Dzięki dodatnim temperaturom może sobie pozwolić na założenie bikini. Kiedy pokazała fotkę w mocno wyciętym dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, jej fanki wpadły w istny zachwyt!

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach z Robertem Karasiem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś często podróżują. Para na stałe mieszka w Warszawie, jednak w domu bywają gośćmi. Do dalekich destynacji nie zniechęciła ich nawet pandemia, a podróże odbywali też, gdy Agnieszka Włodarczyk była w ciąży. Dziś w wyjazdach towarzyszy im synek, Milan, który latem tego roku skończył roczek.

Obecnie para znów przebywa za granicą, gdzie temperatury są dość wysokie. Z tego też powodu mogą sobie pozwolić na noszenie letnich ubrań, a Agnieszka Włodarczyk wskoczyła nawet w bikini. Zdjęcie, na którym towarzyszy jej również Robert Karaś, zebrało ponad 15 tys. "lajków", a w komentarzach rozgorzała dyskusja na temat figury aktorki.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Fani chwalą jej biust i figurę!

Agnieszka Włodarczyk od zawsze mogła się poszczycić smukłą sylwetką. Po ciąży dość szybko udało jej się wrócić do formy. Teraz fanki skupiły się jednak nie tylko na samej sylwetce, ale także biuście, który odziany w skąpy biustonosz od bikini gra główną rolę na zdjęciu.

"Ale ma Pani piękny biust!! Ps. skomentowała KOBIETA z tego samego rocznika" - napisała fanka, a jej komentarz polubiło kilkanaście innych osób.

Ale to nie jedyne komplementy pod jej adresem. "Aga! Wyglądasz jak milion złotych", "Ależ pani wygląda hot", "Ooooo widzę piękną sexi kobietę i wspaniałą Mamę".

Wiele osób skomplementowało również Roberta Karasia. Pojawiły się nawet porównania do... Toma Cruise’a!

Wiele osób podkreśliło również, że Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niezwykle pasują do siebie i są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Słusznie?

Zobacz też:

Włodarczyk w bikini duma nad tym, czy lepsze są Włochy, czy Hiszpania

Zaskakujące wyznanie Włodarczyk. Rola w "Sarze" uwolniła ją od agresywnego ojczyma

Agnieszka Włodarczyk wycofała się w show biznesu. Co się z nią dzieje?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy