Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Szulim rezygnuje przez Dodę? Zaskakujący finał afery

Odkąd Agnieszka Szulim (36 l.) prowadzi w TVN program "Na językach" o prywatnym życiu celebrytów, narobiła sobie wśród nich wielu wrogów. Choć sprawia wrażenie, jakby nie przejmowała się krytyką, niedawna awantura z Dodą zmieniła podobno jej punkt widzenia.

W lutym po zakończeniu gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie skandalistka zaatakowała dziennikarkę w jednym z klubów - najpierw zaczepiała i popychała ją na scenie, później poszła za nią do toalety i "rzuciła się z łapami".

Reklama

Jak dowiedziało się "Twoje Imperium", Agnieszka, bojąc się, że już zawsze będzie kojarzona z tą bójką, spotkała się z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN, i oznajmiła mu, że nie chce dłużej prowadzić programu "Na językach".

"Podczas tej rozmowy miały zapaść ustalenia, że dziennikarka 'dociągnie' tę edycję do końca, a potem przejdzie do 'Dzień Dobry TVN', zastępując prawdopodobnie Magdę Mołek" - czytamy.

Telewizja jednak nie potwierdza tego: "W najbliższych miesiącach nie planujemy zmian w obsadzie programów 'Dzień Dobry TVN' i 'Na językach'. Decyzje odnośnie jesieni zapadały przed wakacjami" - mówi Joanna Górska z TVN.

Czy doniesienia tygodnika okażą się prawdziwe, czas pokaże...

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje