Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Radwańska: Ślub w Boże Narodzenie?!

Wygląda na to, że najważniejszy dzień w życiu Agnieszki Radwańskiej (27 l.) zbliża się wielkimi krokami...

Turniejem w Singapurze Agnieszka Radwańska niedawno skończyła długi sezon. To był dla niej udany rok, bo na jego zakończenie Radwańska jest sklasyfikowana na trzecim miejscu wśród najlepszych tenisistek świata. Teraz zawodniczka odpoczywa w kraju. Często można ją spotkać na zakupach, gdzie w końcu może wydać ciężko zarobione na korcie pieniądze, ale przed nią ważne wydarzenie, kto wie, czy nie najważniejsze w ciągu ostatnich lat!

Czas założyć rodzinę

Reklama

We wrześniu duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki (26 l.), trochę nieświadomie zdradziła sekret swojej przyjaciółki Agnieszki Radwańskiej. "Cały czas staramy się razem jeździć na wakacje, ale teraz jest jeden problem. Aga wychodzi za mąż, a my chcemy mieć babski wyjazd. Będzie to naprawdę ciężko zgrać" - powiedziała Wozniacki zagadnięta przez jednego z dziennikarzy tuż po swoim meczu na turnieju US Open w Ameryce.

Najlepsza polska tenisistka od lat jest zakochana. Jej wybrankiem jest starszy o 3 lata Dawid Celt. Również, jak Agnieszka, tenisista, ale też jej sparingpartner i drugi trener. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo para zdecyduje się na ślub. Najbardziej prawdopodobny i dogodny termin to tegoroczne Boże Narodzenie.

Agnieszka Radwańska do końca roku ma wolne. Nie musi też ciężko trenować i przygotowywać się do nowego sezonu. Podobnie jej narzeczony Dawid. On również może odpocząć od sportu i skupić się na życiu prywatnym.

Wesele zgody

Niedawno pojawiły się jednak głosy, że może Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zechcą przełożyć datę zaślubin. Jeśli nie byłyby to tegoroczne święta, to w grę wchodzi początek 2017 roku. Później trudno byłoby im już zorganizować taką uroczystość.

Na ślubie pojawi się zapewne tata Agnieszki, Robert. Stosunki pomiędzy nimi są od pewnego czasu nieco napięte, ale niewątpliwie ślub córki pozwoli rozładować złe emocje.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje