Reklama
Reklama

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki ma raka! Chorobę porównała do sytuacji politycznej w kraju

Agnieszka Litwin (49 l.), gwiazda kabaretu Jurki, przyznała we wpisie na Instagramie, że wykryła u siebie guza piersi. Gwiazda dzieli się tym doświadczeniem, żeby zaapelować do kobiet w sprawie samobadań i profilaktyki.

Kabaret Jurki działa na polskiej scenie satyrycznej od ponad 20 lat! Jego częścią jest Agnieszka Litwin, która wciela się w postać Marylki. Niestety, grupa coraz rzadziej pojawia się na scenie. Jak się okazuje, powodem jest stan zdrowia artystki.

Agnieszka Litwin ma raka

Gwiazda kabaretu podzieliła się na Instagramie smutną historią. Agnieszka Litwin wyznała, że wykryła u siebie guza piersi. Teraz apeluje do kobiet, by nie bały się same siebie badać.

Agnieszka Litwin porównuje chorobę do PiS-u: "jest jak rak"

Reklama

Apel artystki to nie jedyne przemyślania, którymi chciała podzielić się z fanami. Agnieszka Litwin swoją chorobę porównała do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Gwiazda przekonuje, że jest on jak rak, który toczy organizm i jeśli się nim nie zajmiemy, może być za późno.

Zobacz też: 

To już naprawdę koniec małżeństwa. Zdjęcia mówią same za siebie

Katarzyna Cichopek w modowym hicie jesieni. Zadała szyku!

Rekord zakażeń IV fali. Minister zdrowia podał dane

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama