Reklama
Reklama

Agnieszka Kotońska chwali się brzuchem. Nawet nie wie, jak to się stało…

Agnieszka Kotońska (46 l.) gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” kilka lat temu spektakularnie schudła. Postanowiła jednak nie spoczywać na laurach, tylko dalej ćwiczyć i pilnować diety. W rezultacie wpędziła się w spore kłopoty…

Agnieszka Kotońska, dobrze znana fanom programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, nigdy nie ukrywała, że nie zawsze wyglądała tak, jak teraz.  

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Jak sama wyznała, zaledwie 5 lat temu ważyła 104 kilogramy. Przełomem okazały się wakacje z Sarbinowie w 2017 roku.  Po obejrzeniu zdjęć z plaży, Kotońska postanowiła wziąć się za siebie, zacząć ćwiczyć i raz na zawsze zmienić nawyki żywieniowe. Nie tylko schudła, lecz także udało jej się uniknąć efektu jo-jo, co po czterdziestce nie jest znowu takie proste. 

Reklama

Do tej pory ze wzruszeniem wspomina sukces sprzed lat. 

Agnieszka Kotońska chwali się brzuchem

Kotońska postanowiła konsekwentnie trzymać się obranej drogi i dalej trenować i przestrzegać diety. Z nagrania, jakie zamieściła na InstaStories, wynika, że sama nawet nie zauważyła, jak chudnie. W rezultacie stanęła przed poważnym wyzwaniem odzieżowym. Jak ujawniła, podczas przymiarek letniej garderoby, okazało się, że wszystkie ubrania są na nią za duże, wliczając nawet legginsy. 

Kotońska przekonuje, że w jej metamorfozie nie ma żadnych elementów magicznych. Wystarczy po prostu znaleźć w sobie motywację i konsekwentnie dążyć do celu:

"Sama podjęłam walkę, bez żadnego trenera, bez pomocy, zaczęłam metamorfozę! Codziennie odpalałam YouTube i krok po kroku walczyłam! Wierzyłam sama w siebie i udało się! Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że się uda! Walcz! Fruń po swoje!"

Agnieszka Kotońska chudnie dalej

Z czasem Kotońska zasmakowała w metamorfozach. Trudno się dziwić, w końcu sława zobowiązuje. Wprawdzie program, który ją wypromował, nie należy do szczególnie ambitnych, jednak, jak się okazało, w zupełności wystarcza, by zostać gwiazdą. 

Kotońską obserwuje na Instagramie 335 tysięcy osób. Z myślą o nich Agnieszka inwestuje w zabiegi kosmetyczne ze szczególnym uwzględnieniem rzęs i włosów. Niedawno znów odświeżyła fryzurę, a przy okazji powiększyła usta

Jej konsekwencji w odchudzaniu trudno się w sumie dziwić. Wnioskując ze zdjęć, które zamieszcza na Instagramie, nawiązała współpracę z producentem  suplementów diety. Szkoda, że nie wszyscy odchudzający się mogą liczyć na finansową motywację...

Zobacz też:

Gwiazda Goggleboxa przeszła gigantyczną metamorfozę! Wiele ją to kosztowało

Odchudzona Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pozdrawia w bikini. „Rozwaliłaś system”

Gwiazda "Gogglebox" schudła 30 kilogramów. Stosowała ten prosty przepis

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy