Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska zarabia fortunę na imprezach!

Tabloid ujawnił zarobki Agnieszki Kaczorowskiej (23 l.)! Będziecie w szoku, gdy dowiecie się, ile zarabia za jedno wyjście!

Do tej pory głównie kojarzono ją z rolą Bożenki w "Klanie". Później Kaczorowska, dzięki swojej relacji z dużo starszym od niej mężczyzną, była na okładkach wszystkich kolorowych gazet.

Teraz również kojarzona jest głównie z kolejnymi romansami, które są jej często przypisywane. I choć ona zdecydowanie odcina się od tych plotek, okazuje się, że wyszły jej one na dobre.

"Fakt" ujawnił, że serialowa Bożenka podskoczyła w hierarchii celebrytów. Widać to najlepiej po tym, ile zarabia za pokazanie się na danej imprezie. Do tej pory robiła to za darmo, jednak teraz, gdy stała się mocno rozpoznawalną osobą, może się już cenić. Okazuje się, że obecnie dostaje nawet 5 tysięcy złotych za jedno wyjście!

Reklama

Podobno był to rekord w historii jej kariery. Do tej pory zarabiała około 2 tysięcy złotych za jedną imprezę, co również nie jest małą sumą. Tym bardziej, że celebryci potrafią obskoczyć kilka eventów w ciągu jednego wieczoru!

Jak widać plotki mogą czasem naprawdę pomóc w rozkręceniu kariery... i konta w banku!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy