Reklama
Reklama

Agnieszka Kaczorowska wygryzie byłą Mroczka?

Sopocki festiwal Agnieszka Kaczorowska (23 l.) poprowadziła z Pauliną Sykut (34 l.) i Agnieszką Popielewicz, ale jak wieść niesie, tę ostatnią Polsat najchętniej odstawiłby na boczny tor.

Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" zabłysnęła jako konferansjerka drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015, dołączając do prowadzących galę - Pauliny Sykut-Jeżyny, Agnieszki Popielewicz oraz Darka Maciborka. Według osób blisko związanych ze stacją, Nina Terentiew jest zachwycona tancerką.

- Agnieszka Kaczorowska prezentowała się tak zjawiskowo, że nie można było oderwać od niej wzroku - mówi "Na Żywo" osoba z Polsatu.

Po tym debiucie stacja wpisała aktorkę na listę gwiazd, które poprowadzą wakacyjne imprezy. Mało tego, być może Kaczorowska zastąpi Agnieszkę Popielewicz również w "Kulisach Tańca z Gwiazdami".

Reklama

Dotychczasowa ulubienica Niny Terentiew Paulina Sykut-Jeżyna dobrze pamięta swoje początki, kiedy po wygranej w show "Tylko nas dwoje" awansowała z pogodynki na prezenterkę.

- Kiedy przyszłam do Polsatu, nie spotkałam się z ciepłym przyjęciem. Byłam postrzegana jako konkurencja, chociaż z nikim nie rywalizuję. A jeśli ktoś chce rywalizować ze mną, to proszę bardzo - mówiła Jeżyna i nietrudno się domyślić, że miała na myśli byłą Mroczka.

Chociaż razem pracowały, to prywatnie nie przepadały za sobą. Niedawno podczas konferencji Polsatu Paulina znów dała prztyczka koleżance i jej narzeczonemu.

- Ty z Sopotem masz związanych kilka szczególnych wspomnień, nie tylko muzycznych - zagaiła do Grzegorza Hyżego (28), wiedząc, że to w Sopocie poznał Popielewicz, gdy ta była mężatką.

Pytanie oboje wprawiło w zakłopotanie. Co ciekawe, Paulina kibicuje Agnieszce Kaczorowskiej. Na sopockiej plaży to ona udzielała jej praktycznych rad, jak się zachowywać i co mówić na scenie. Tancerka także polubiła Paulinę i podobno to ona namówiła ją na udział w jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziewczyny trzymają wspólny front.

Jesteście zmęczeni już byłą Mroczka?


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy