Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek! Poród już tuż-tuż!

Agnieszka Kaczorowska (26 l.) niemal od pierwszych dni ciąży, chwaliła się rosnącym brzuszkiem. Teraz poród jest naprawdę blisko i przyszła mama pochwaliła się sporym brzuszkiem!

Ta ciąża była spełnieniem marzeń tancerki i jej męża. Radosną wieścią podzielili się 31 grudnia 2018 roku i od tego czasu na profilu Agnieszki pojawiają się zdjęcia rosnącego brzuszka. 

Celebrytka 26 maja 2019 roku, w Dzień Matki wyprawiła także baby shower, które robi się tuż przed porodem. Teraz gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami z sesji ciążowej. 

To kolejna moda wśród przyszłych mam, które chętnie uwieczniają na fotografiach ostatnie chwile, kiedy maleństwo jest w brzuchu. 

Za tym trendem poszła właśnie Agnieszka i zdecydowała się na proste, czarno-białe zdjęcia z odsłoniętym brzuchem. 

"Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta "ostatnia prosta" trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie" - napisała pod zdjęciem Kaczorowska. 

Sesja bardzo przypadła do gustu internautom, którzy nie szczędzili komplementów Agnieszce. Fanom tancerki nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwać wieści o pojawieniu się na świecie maleństwa! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy