Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Kaczorowska już chwali się ciążowym brzuszkiem! Widać, że jest w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska (26 l.) w sylwestra ogłosiła, że wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewają się pierwszego dziecka. Widać, że gwiazda bardzo czekała na ten moment, by móc chwalić się ciążowymi kształtami i już zaczęła to robić.

Tancerka nigdy nie ukrywała, że jej wielkim marzeniem jest założyć rodzinę i mieć dzieci. Jako osoba, która lubi dopinać swego, Agnieszka szybko zrealizowała swój plan. Po krótkim czasie znajomości 7 września 2018 roku wyszła za tancerza, Macieja Pelę.

Reklama

Wiadomym było, że para szybko zdecyduje się na powiększenie rodziny i tak też się stało. W sylwestra para ogłosiła, że na świecie w 2019 roku pojawi się ich małe "Pelątko".

Od tego momentu niemalże natychmiast ruszył kanał Agnieszki na YouTube, gdzie zapraszając specjalistów, porusza z nimi tematy związane z ciążą.

Niemalże codziennie gości także wraz z mężem w programach śniadaniach, gdzie chętnie opowiada o tym jak się czuje i jakie imiona już wybrali dla swojego maluszka.

Widać, że ten wyjątkowy stan, w którym się znajduje, sprawia jej wiele radości, ale do pełni szczęścia brakuje jej jeszcze ciążowych kształtów. Brzuch jeszcze nie jest tak widoczny, jakby życzyła sobie tego Agnieszka i stara się go podkreślać jak tylko może obcisłymi strojami.

Ostatnio pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie wybrała na tę okazję wąską, bardzo obcisłą spódnicę, która nieco uwydatniła brzuszek.

"Z takim mężem u boku mogę wszystko. Troszczy się o mnie, wspiera... A najbardziej mnie wzrusza jak całuje mój brzunio..." - rozpływa się pod najnowszym zdjęciem Kaczorowska.

Przed celebrytką jeszcze kilka miesięcy ciąży, więc jej fani z pewnością będą mieli jeszcze niejednokrotnie oglądać jej powiększający się ciążowy "brzunio". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje