Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Kaczorowska ani myśli o urlopie macierzyńskim! To już postanowione!

Jej życie się zmienia, w tym roku zostanie mamą. Ale Agnieszka Kaczorowska (26 l.) nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Chce być mamą pracującą!

Na warszawskich salonach mówiono o tym od kilku tygodni, ale teraz nie ma już wątpliwości. Agnieszka Kaczorowska spodziewa się pierwszego dziecka! 

Reklama

"W 2019 dołączy do nas małe ‘Pelątko’ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań... Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi" - napisała tancerka na swoim profilu w internecie. 

Dołączyła też zdjęcie, na którym widać jej bardzo delikatnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. "Pelątko" ma przyjść na świat późną wiosną. To pierwsze dziecko gwiazdy "Klanu" i jej męża, tancerza Macieja Peli.

Ciąża to nie choroba, twierdzi Agnieszka i nie zamierza zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie. Nie dość, że jest szefową własnej szkoły tańca Danceworld, to jeszcze będzie prowadzić autorski program. Na swoim kanale internetowym stworzyła cykl rozmów dla młodych mam pt. "Będę mamą".

Zamierza prowadzić go aż do szczęśliwego rozwiązania! Agnieszka - jak zawsze - ma plan: być mamą aktywną. Nie zaniedbując rodziny, spełniać się zawodowo. Ma to we krwi. Taki przykład dała Agnieszce mama, Anna Bugajska.

"I świetnie się to sprawdziło" - opowiada celebrytka. 

Mama fantastycznie potrafiła pogodzić życie rodzinne z zawodowymi wyzwaniami. Miała odpowiedzialne stanowisko - pracowała jako dyrektor finansowy w dużej firmie komputerowej. Ale sprawy rodziny były priorytetem.

Znajdowała czas, by zawieźć Agnieszkę na plan serialu "Klan" i do szkoły tańca. Nigdy nie zawodziła, wszystko potrafiła pogodzić. Ciężko pracowała, a pieniądze przeznaczała na finansowanie strojów i wyjazdów na zawody taneczne.

"Wszystko, co mam, zawdzięczam jej uporowi. Kiedy miałam wiele zajęć, mama była moim szoferem, a samochód był domem" - opowiada tancerka.

I taką troskliwą mamą chce być dla swojego dziecka. Praca nie może być przeszkodą!

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje