Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Hyży pochwaliła się swoją metamorfozą! Co za ciało!

Agnieszka Hyży (33 l.) nigdy nie narzekała na swój wygląd, a jednak okazuje się, że nie zawsze była z niego zadowolona. Dziennikarka zdecydowała się na szczery wpis, w którym pokazuje odważne zdjęcie sprzed 8 lat.

Dziennikarka trzy lata temu obchodziła 30. urodziny. To newralgiczny moment dla wielu kobiet, ale celebrytka udowodniła, że właśnie wtedy można poczuć się naprawdę pięknie i kobieco.

Reklama

Żona Grzegorza Hyżego (30 l.) nie wygląda raczej na swój wiek i ostatnio postanowiła pochwalić się metamorfozą jaką przeszła na przestrzeni 8 lat. Opublikowała ona dwa zdjęcia, jedno z 2010 roku na którym pozuje w bikini i drugie z bieżącego roku, które opublikowała kilka dni temu.

"Kiedyś usłyszałam, że kobieta odkrywa swoje ciało po 30...Wydawało mi się to niemożliwe. Przecież młodzi, jędrni jesteśmy tylko jakiś czas, a potem? Nic lepszego nas nie czeka? Ale byłam głupia...W 2010 nie byłam Mamą, nie byłam tak aktywna zawodowo, nie zarywałem nocy żeby nadrabiać zaległości. I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku ...to ‘jędrność’ zostaje tylko w roku urodzenia, a cała reszta jakby nie moja. 

Dziś...nie jest idealnie, zachęcana przez męża i fitnesowe koleżanki ( podziwiam i szanuję) mam chwilowe zrywy sportowe, ale generalnie mój kalendarz głównie wypełnia praca i rodzinka, a cała reszta ...od czasu do czasu. I wiecie co, bardziej lubię siebie teraz! Na rowery ubieram się jak nastolatka ( bo myślę, kiedy jak nie teraz), nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców...bo to wszystko w sobie lubię. Więc głowa, a nie jędrność stanowi o samoocenie" - przekonuje Agnieszka w poście pod zdjęciem.

Hyży długo nie musiała czekać na ciepłe słowa od fanek, które bardzo chętnie się z nią zgodziły. Skoro z roku na rok jest coraz lepiej, to jak Agnieszka będzie wyglądała na swoje 40. urodziny? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje