Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży komentuje słowa Aleksadnry Kwaśniewska o posiadaniu dzieci

Agnieszka Hyży postanowiła okazać wsparcie Aleksandrze Kwaśniewskiej i innym kobietom, które podjęły decyzję o nieposiadaniu dzieci. Obie uważają, że ten temat trzeba nagłaśniać.

Aleksandra Kwaśniewska od wielu lat starała się unikać mediów i bycia w rodzimym show-biznesie. Nie mówiła o tematach prywatnych ani nie poruszała kwestii rodzinnych. Co więcej, zarzekała się, że nie wróci także do telewizji. Jednak jakiś czas temu zrobiła wyjątek i zajęła się współprowadzeniem programu Miasto Kobiet. Ostatnio wraz z Marzeną Rogalską (sprawdź!) i Olgą Łęgosz poruszyły temat macierzyństwa, a dokładniej świadomej bezdzietności. Aleksandra Kwaśniewska pierwszy raz opowiedziała, jak czuje się, gdy jest nieustannie pytana o dziecko. 

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska o braku posiadania dzieci

Aleksandra Kwaśniewska w bardzo szczerej rozmowie opowiedziała, że czuje się osamotniona wśród koleżanek. Bowiem każda z nich ma już dziecko i często nie uczestniczy w wielu rozmowach, bo zwyczajnie jej nie dotyczą.

Na koniec rozmowy Aleksandra Kwaśniewska zamieściła post na Instagramie i  podziękowała internautom za ogrom miłych i ciepłych słów i za, co najważniejsze, zrozumienie.  Wyraziła także nadzieję, że niedługo osoby niedecydujące się na dzieci nie będą szykowane.

Co ważne, post Aleksandry Kwaśniewskiej skomentowała Agnieszka Hyży, która obecnie jest w ciąży. Prezenterka sama otwarcie mówiła, że wiele ciąż poroniła i przeszła długą drogę, by móc cieszyć się macierzyństwem.

Jak widać, w takich sytuacjach najważniejsze jest, aby kobiety wzajemnie się wspierały. Warto pamiętać także, że pytanie "kiedy zdecydujesz się dzieci?" jest zawsze nie na miejscu. Niezależnie od kontekstu. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Kwaśniewska Ola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »