Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Dygant: Ślub wciąż jej niepotrzebny

Wygląda na to, że nieprędko zobaczymy Agnieszkę Dygant (44 l.) w sukni ślubnej...

Ona - drobna, efektowna brunetka o uśmiechu, od którego nie można oderwać oczu, on - ciemnoskóry przystojniak. Aktorka Agnieszka Dygant i reżyser Patrick Yoka (42 l.) niewątpliwie tworzą piękną parę. Jednak próżno wypatrywać ich na imprezach.

Reklama

Są jedną z nielicznych par, które konsekwentnie unikają blasku fleszy. Dbają o prywatność i nie komentują życia osobistego. Nigdy też nie umawiają się na zdjęcia z fotografami. Dlatego tym bardziej niezwykły jest fakt, że reporterom udało się wypatrzeć parę na stoku narciarskim w Zakopanem, gdzie niedawno wypoczywała. Widać, że wbrew plotkom o kryzysie w ich związku, aktorka i reżyser świetnie się dogadują.

Syn pary Xawery (7 l.) podejmował pierwsze próby jazdy na nartach. Rodzice wykupili mu lekcje u instruktora, co zaowocowało tym, że chłopak już po chwili śmigał po stoku! Niewątpliwie są szczęśliwi, że wreszcie mają czas dla siebie i syna.

Niedawno aktorka z rozgoryczeniem przyznała, że jej najlepszy moment zawodowy przypadł na czas, gdy Xawery był malutki. To wtedy otrzymywała najwięcej propozycji, których nie była w stanie odrzucić... - Wyszłam z domu, gdy mój syn miał rok. Wróciłam, gdy miał pięć lat - żaliła się nie tak dawno w rozmowie z dziennikarzami.

Z Patrickiem poznali się 14 lat temu na planie "Fali zbrodni". Od tego czasu stanowią zgrany duet zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Wygląda więc na to, że do szczęścia aktorce i jej partnerowi brak już tylko ślubu. Jednak artystka przyznaje, że nie zależy jej na noszeniu złotego krążka na palcu.

- W wakacje był wysyp ślubów gwiazd, ale ja się chyba nie złamię. Jakoś nie ciągnie mnie do ołtarza. Zresztą bez ślubu czuję się bardziej sexy! - przyznała jakiś czas temu w wywiadzie dla "Faktu".

Aktorka ma za sobą nieudane małżeństwo z aktorem Marcinem Władyniakiem (44 l.), miłością z okresu studiów w łódzkiej Filmówce. Rozwiedli się po cichu w 2006 roku. Ale kto wie? Może z czasem Agnieszka zmieni zdanie...?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje