Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska rozwodzi się?! "Życie układa się, jak się układa"

Agnieszka Chylińska (40 l.) zdobyła się na szczere wyznanie w programie Jarosława Kuźniara (38 l.).

Agnieszka Chylińska ostro promuje swoją nową płytę, którą wydała znienacka po bardzo długiej przerwie. Z tej okazji piosenkarka była gościem w programie Jarosława Kuźniara.

Reklama

Jak już pisaliśmy wcześniej, dziennikarz miał dużo śmiałości, aby spytać ją wprost o tematy, których ciekawa była cała Polska. Kuźniar chciał się m.in. dowiedzieć, dlaczego Chylińska jest tak przeraźliwie chuda.

Niestety, Aga zbyła go tylko dość dosadnym stwierdzeniem, że nie jest to jego sprawa, a jeśli lubi grube kobiety, to jego problem.

Oprócz tematu wagi, Kuźniar poruszył również inny, o wiele bardziej osobisty. Jarek zapytał Chylińskiej, czy ta przypadkiem nie złożyła papierów rozwodowych, ponieważ na to wskazują mu teksty jej najnowszych piosenek.

"Nie złożyłam wniosku, natomiast życie układa się, jak się układa. Mam nadzieję, że mi ułoży się dobrze (...). Nie chcę o tym gadać" - wyjaśniała Chylińska.

Myślicie, że między nią a ojcem trójki jej dzieci faktycznie nie dzieje się najlepiej? A może to element promocji nowej płyty?

***

Zobacz więcej z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje