Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Rubik ma dość. Zatrudniła nianię!

Agata Rubik (27 l.), wychodząc za "maestra" Piotra Rubika (45 l.), wiedziała, że do jej obowiązków będzie należało prowadzenie domu i zajmowanie się dziećmi. Wygląda jednak na to, że dziewczyna ma już dość bycia wyłącznie nianią i gosposią.

19-letnią Agatkę Paskudzką Rubik poznał podczas finałowej gali konkursu Miss Polonia.

Reklama

Ona była jedną z uczestniczek, on zajmował się tworzeniem oprawy muzycznej.

Po roku znajomości oświadczył się i poślubił - pierwsza córka Helenka na świat przyszła w maju 2009 roku; kolejna, Alicja, w maju 2013.

Choć Paskudzka z zawodu jest dziennikarką - obroniła pracę licencjacką z dziennikarstwa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej - nie pracuje, zajmując się głównie domem i córkami.

Ostatnio jednak coś w niej pękło i zapragnęła nieco wyfrunąć z gniazda. Piotr, by żona mogła odetchnąć, zgodził się i zatrudnił nianię.

"Moją pasją są dzieci i mąż. Oczywiście żartuję. Ogólnie się skupiam głównie na tym, ale od listopada mamy pomoc, więc jest dużo lepiej, bo mogę się przewietrzyć i pójść na kawę z koleżanką, bo to jednak dla psychiki jest dobre" - opowiada Agata. Dalej... apeluje do Polek.

"Mamy, które wzbraniacie się przed nianiami, nie wzbraniajcie się więcej! Można znaleźć taką nianię, która będzie fajna. A zawsze to jest lepiej dla związku i kobiety"!

Uda jej się uratować związek z Piotrem?


Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje