Reklama

Reklama

Reklama

Agata Młynarska pogodziła się z matką!

Od lat nieoficjalnie mówi się o tym, że gwiazda telewizji Agata Młynarska (49 l.) nie ma najlepszych relacji z matką, aktorką Adrianną Godlewską (76 l.), która przez 29 lat była żoną jej ojca Wojciecha Młynarskiego (73 l.). Co się takiego wydarzyło?

Panie długo nie widywały się i nie telefonowały do siebie - dowiedział się magazyn "Twoje Imperium".

Podobno Adrianna Godlewska nie utrzymywała też kontaktów z wnukiem Stanisławem i nie widziała jego dzieci!

Być może relacje matki z córką nie układały się dlatego, że - jak powiedziała kiedyś dziennikarka - ona i jej rodzeństwo rodziców miało od święta, a ich wychowaniem zajmowała się Hela Mucha, góralka ze Spytkowic.

- Była dla nas ostoją, dawała nam niesamowite poczucie bezpieczeństwa - wyznała Agata Młynarska.

Reklama

- To ona nauczyła mnie dokładności w odrabianiu lekcji, przywiązywania uwagi do starannego pisania. Pokazała, jak schludnie prowadzić zeszyt. Wpoiła we mnie zasadę, że tylko ciężką pracą i uczciwością można do czegoś dojść. Powtarzała też, że nie wolno kłamać.

Być może dziennikarka miała żal do matki, że na pierwszym miejscu stawiała zawsze karierę i męża. Bo jak z kolei zdradziła kiedyś jej siostra, Paulina Młynarska, ich dom naznaczony był chorobą nerwową ojca, tzw. dwubiegunową, charakteryzującą się skrajnymi wahaniami nastrojów, a matka całkowicie skupiła się na ojcu.

Możliwe jednak, że Agata Młynarska dojrzała do tego, by zakopać topór wojenny. Pierwszy krok już zrobiła, zapraszając matkę na galę rozdania nagród w plebiscycie "Ona to skarb". 

Panie razem pozowały na ściance...

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy