Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza: Gorzki koniec wielkiej miłości życia!

Agata Kulesza (46 l.) miesiącami walczyła o to, żeby jej małżeństwo przetrwało. Ale do tanga trzeba dwojga...

"Najważniejsza dla mnie jest rodzina" – powiedziała w programie TVN przy okazji promocji serialu „Pułapka”, w którym grała główną rolę. 

Reklama

Małżeństwo Agaty z Marcinem Figurskim  przez ponad dwadzieścia lat uchodziło za wzorowe. Zgodnie wychowywali córkę Mariannę, realizowali się zawodowo, prowadzili otwarty dom. 

Kilkanaście miesięcy temu coś nagle zaczęło się psuć. Z każdym dniem oddalali się od siebie coraz bardziej. 

Niezwykle rodzinna Agata pragnęła walczyć o jedność rodziny. Mąż jednak zaczął coraz bardziej cenić samotność.

"Stał się „samotnym wilkiem”. Marcin wyprowadził się z domu, żyje już w swoim świecie. Nie sprawia wrażenia, że jest zainteresowany powrotem na łono rodziny, angażuje się raczej w swoje artystyczne projekty. Nikt ze znajomych Agaty nie wierzy, że ten związek się poskleja" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" zaprzyjaźniona z Agatą osoba.

Ma bardzo wielu przyjaciół, którzy wspierają ją w tym trudnym momencie.

Jeszcze dwa lata temu wyprawiali razem przyjęcia dla przyjaciół. Cieszyli się z tego, że córka Marianna dostała się na weterynarię. Planowali wspólną podróż na 20. rocznicę ich pierwszego spotkania w warszawskiej szkole teatralnej, gdzie ona studiowała aktorstwo. 

Agata lubiła w gronie przyjaciół wspominać tamten czas. Rok po poznaniu się przyszła na świat córka, oczko w głowie tatusia.

Dla niej po dziesięciu latach związku zdecydowali się na ślub.

"Jestem z Marcinem, bo chcę z nim być. Imponuje mi wiedzą, to jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam" – chwaliła pani Agata swojego męża.

Wszyscy widzieli, jak kibicował jej, gdy jesienią 2008 r. walczyła o Kryształową Kulę „Tańca z gwiazdami”. Porsche Boxter, samochód, który dostała za zwycięstwo w programie, zlicytowała na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a mąż gorąco ją w tej decyzji wspierał.

"Oni w zasadzie są jednomyślni. Kochają się i bardzo ze sobą przyjaźnią" – opowiadali ich przyjaciele. 

Nikt nie spodziewał się, że osiem lat później wielka miłość i przyjaźń będzie już wspomnieniem.

Panią Agatę i jej męża rzadko można spotkać dziś razem. Unikają swojego towarzystwa, nie spotykają się już nawet na planach filmowych. Ona gra rolę Marii w serialu „Rodzinka.pl”, on w tym serialu jest operatorem. 

Grafiki są jednak tak ustawiane, żeby nie musieli w tym samym czasie przebywać na planie. Agata nadal jest osobą towarzyską, spotyka się z przyjaciółmi, którzy wspierają ją w tych trudnych chwilach.

Najbliższa, Agnieszka Suchora (50), zabiera ją do swojej posiadłości na Mazurach, czasami do siebie do domu na „babskie wieczory”. 

Agata ma bardzo wielu przyjaciół. Byli i pozostaną z nią na dobre i na złe.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje