Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kornhauser-Duda: Stylizacjami prezydentowej zachwycają się za granicą

Od kilku tygodni Agata Kornhauser-Duda (45 l.) eksperymentuje z modą. Jej żakardowym płaszczykiem zachwycają się nawet za granicą...

O stylu prezydentowej mówi się od początku kadencji Andrzeja Dudy. Styliści i znawcy tematu są podzieleni. Jedni uważają, że ma ona całkiem dobry gust, inni, że "tęskni za pracą nauczycielki", co widać niestety w strojach.

Reklama

Choć pierwsza dama nie udziela wywiadów, da się zaobserwować, że interesuje się modą i z wypiekami dobiera swoje kreacje.

Jest wierna rodzimym markom. Z uwagą przypatruje się pracom znanych projektantów, a jeszcze baczniej śledzi poczynania młodych zdolnych.

Czasem wystarczy spontaniczny wyjazd z mężem, by znaleźć nową inspirację i odświeżyć szafę. Podczas niedawnego koncertu Alicji Węgorzewskiej (50 l.) w kościele w Juracie prezydentowa nie mogła oderwać wzroku od sukni diwy.

Kiedy dowiedziała się, kto jest autorem kreacji, nie zwlekała. Do sklepu wysłała najpierw asystentkę, by wybrała dla niej kilka ubrań do przymiarki, potem udała się tam sama. Kilka dni później "cała Europa" zachwycała się jej żakardowym złotym płaszczykiem w granatowe ornamentowe wzory.

Agata Kornhauser-Duda powitała w nim goszczącą w naszym kraju bułgarską parę prezydencką. Ulubioną klasykę przełamała odrobiną szaleństwa.

Współpraca z nową stylistką okazała się strzałem w dziesiątkę. Pozostał tylko smutek w oczach...

Źródło: Rewia/pomponik.pl

Dowiedz się więcej na temat: Agata duda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje