Reklama
Reklama

Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu! Co oni na siebie włożyli?

Agata Buzek (45 l.) i Jacek Braciak (53 l.) ambitnie promują film „Moje wspaniałe życie”. Oboje po raz kolejny zaprezentowali się na ściance w towarzystwie ukochanej suczki. Tym razem uwagę zwracały ich stylizacje.  

Agata Buzek i Jacek Braciak znów są na świeczniku. Jeszcze niedawno plotkowano o ich kryzysie, ale jak widać ich miłość ma się dobre. 

Od kilku dni gorączkowo promują film "Moje wspaniałe życie". W przeciągu kilku dni aż dwa razy pojawili się na celebryckich eventach, co w ich przypadku jest rzadkością. 

Agata i Jacek nie brylowali na czerwonym dywanie sami. Aktorska para, która w filmie "Moje wspaniałe życie" zagrała małżeństwo, do zdjęć pozowała ze znaną już wszystkim suczką Heleną.

Oldschoolowa Agata Buzek i zwyczajny Jacek Braciak

Uwagę jak zwykle zwracało oryginalne wdzianko Buzek. Gwiazda miała na sobie oldschoolową kurtkę i szerokie welurowe zielone spodnie. Z kolei Braciak zaprezentował się w ciemnym płaszczu i lekko błyszczących spodniach.

Reklama

Podoba się wam ich prezencja?  

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Zobacz też:

Kaczyński o Tusku: ten człowiek nie potrafi przegrywać

Cichopek zachwyca w jesiennych stylizacjach. Ale nogi

To Wieniawa miała reklamować fast foody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Buzek | Jacek Braciak | Moje wspaniałe życie
Reklama
Reklama
Reklama