Reklama
Reklama

Afera z Kwaśniewską i jej mamą w Londynie. Finał mocno nieprzyjemny

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie niespodziewanie pojawiły się na uroczystej premierze finałowych odcinków serialu "The Crown" w Londynie. Obecność byłej pierwszej damy i jej córki była sporym zaskoczeniem. Panie oczywiście się wystroiły i zaczęły pozować na przygotowanej ściance. Okazuje się jednak, że panie narobiły swym pojawieniem się sporego zamieszania. Oto szczegóły

 Tego chyba mało kto się spodziewał, że na londyńskiej premierze finałowych odcinków serialu "The Crown" pojawią się Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. 

Była pierwsza dama i jej pociecha przez jakiś czas mieszkały w Pałacu, ale czy to był powód ich zaproszenia na tak wielką galę. Tego nie wiadomo...

Wiadomo za to, że ich wyjście na czerwony dywan wzbudziło w Polsce ogromne zamieszanie i... różne reakcje.

Chodzi głównie o to, w co Jolanta i Aleksandra się wystroiły. Była pierwsza dama miała na sobie szerokie spodnie z krótką marynarką w kolorze czerni oraz białą koszulę, a także masę biżuterii. 

Reklama

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie brylują na premierze finału "The Crown" w Londynie

Oleńka również postawiła na czarny garnitur, ale w mocno oversize'owej wersji. Celebrytka dobrała nieco skromniejszą biżuterię, ale uwagę zwracała za to srebrną torebką w kształcie serca.

O ich wyjściu na czerwony dywan w Londynie pisała większość mediów w Polsce. Okazuje się, że najwięcej emocji wzbudziły stroje Kwaśniewskich. Co się nie podobało?

Portal Show News zapytał o zdanie stylistę Daniela Jacoba Dali, który nie zostawił na Aleksandrze suchej nitki.  

"Bardzo mnie dziwi fakt, że Aleksandra Kwaśniewska nie wyciągnęła wciąż żadnej lekcji przy tak eleganckiej mamie, która jest jedną z najlepiej ubranych Polek, i wciąż popełnia podstawowe wpadki modowe" - oznajmił. 

Stylista gromi Kwaśniewską

Nie spodobała mu się także za duża marynarka jak po ojcu. 

"Niestety wszystko było o dwa rozmiary za duże, a wstawki po bokach marynarki w stylu wiązanego obuwia do baletu mijają się z celem. Torebka srebrna w postaci worka również nie pasowała do całości. Jak zawsze wielki misz-masz" - dodał wyraźnie zniesmaczony Dali. 

O Jolancie wypowiedział się nieco milej, a nawet przywołał postać królowej Elżbiety II! 

"Za to mama Aleksandry to jak zawsze wspaniałość po całości. Gustowność i elegancja od stóp po głowę! Wszystkie dodatki, jak duże bransoletki czy naszyjniki z pereł o różnej wielkości i długości, robiły wielkie wrażenie - absolutnie na tak. Zegarek i torebka jak z lat 50., wręcz w stylu, w jakim często dodatki dobierała sama królowa Elżbieta II. Była pierwsza dama zdecydowanie była najlepiej ubraną gwiazdą zaproszoną na premierę" - powiedział w rozmowie z ShowNews.pl Daniel Jacob Dali.

Zobacz też:

Jolanta Kwaśniewska wystąpiła w programie "Jeden na Jeden". Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaliczyła wpadkę

Kwaśniewska nie mówiła o tym przez lata. Tak potraktowała ją prokuratura 

Jakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza dama nigdy nie pracowała w zawodzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Jolanta Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy