Reklama
Reklama

Afera w "40 kontra 20": Najpierw trójkąt z matką, a teraz... Internauci bezlitośni dla Roberta Kochanka!

"40 kontra 20" to najnowszy program randkowy, który ma łamać stereotypy związane z wiekiem. Jedną z gwiazd show jest Robert Kochanek, którego publiczność może pamiętać jeszcze z występów w "Tańcu z Gwiazdami". Okazuje się, że gwiazdor zdążył się już narazić widzom...

W "40 kontra 20" panie rywalizują o względy panów. Konkurencja jest ogromna, bowiem mężczyźni są tylko we dwóch. Uczestnicy przebywają w gorącej Grecji, bo przecież nic tak nie rozpala, jak wakacyjne romanse!

Głównymi bohaterami show są Robert Kochanek, znany już polskiej publiczności i Bartek. Panowie również zostali dobrani w myśl zasady starszy i młodszy. Program dopiero co się rozpoczął, a już uczestnicy zdążyli nieźle namieszać.

Okazuje się, że niezdecydowanie panów nie przypadło do gustu internautom. Mają bowiem, żal, że ci "manipulują uczuciami".

Reklama

Nie da się ukryć, że z podjęciem decyzji niemały problem ma Kochanek, który nawet zaproponował "trójkąt" jednej uczestniczce wraz z... matką. Mimo że Linda nie była nim zainteresowana, to Robertowi szybko udało się rozkochać dziewczynę.

Pomogły w tym niewątpliwie namiętne pocałunki.

Bartek również nie próżnował. Nie angażował się za bardzo w awantury, tylko... leżał z dwoma dziewczynami w łóżku i obie całował.

Oglądaliście?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: 40 kontra 20 | Robert Kochanek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama