Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Adriana Kalska pokazała się bez makijażu! Ładnie wygląda?

W czasie wakacyjnym wiele gwiazd chętnie dzieli się swoimi fotografiami z chwili wypoczynku. Niedawno do internetowej galerii zdjęć Adriany Kalskiej (33 l.), czyli serialowej Izy w "M jak Miłość", trafił uroczy kadr prezentujący ukochaną Mikołaja Roznerskiego bez makijażu. Jak się zaprezentowała? Sprawdźcie!

Podczas gdy kolorowy świat mediów zdążył już przyzwyczaić odbiorców do wieczorowych strojów gwiazd, a - w przypadku pań - także pełnego makijażu, "znani i lubiani" coraz chętniej dzielą się z internautami zupełnie innymi ujęciami!

W mediach społecznościowych raz po raz pojawiają się bowiem wakacyjne kadry, na których ich bohaterowie stawiają na naturalność. Ostatnio do tego grona dołączyła Adriana Kalska, czyli serialowa Iza w "M jak Miłość",  a prywatnie ukochana Mikołaja Roznerskiego. 

Reklama

Piękna aktorka w mediach społecznościowych zamieściła bowiem fotografię, na której zaprezentowała się bez makijażu.

Zdjęcie Adriany Kalskiej nie mogło przejść niezauważone w sieci! Pod wspomnianą fotografią w mig pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów gwiazdy "Emki": 

"Uwielbiam ! Najpiękniejsza i naturalna!", "Cudowna", "Naturalnie piękna", "Śliczna, naturalna"- to tylko kilka z wielu komentarzy, które pojawiły się pod ujęciem.

Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego już niebawem zobaczymy na telewizyjnych ekranach; najnowsze odcinki "M jak Miłość" pojawią się bowiem już 10 września w TVP 2.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje