Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adriana Kalska nie ufa Mikołajowi Roznerskiemu?! Daje jej powody do zazdrości?!

Para spotyka się zaledwie od kilku miesięcy. Ale Adriana Kalska (32 l.) już zaczyna obawiać się o wierność swojego partnera, Mikołaja Roznerskiego (35 l.).

Przystojny mężczyzna u boku to marzenie wielu z nas. Jednak Adriana Kalska ostatnio przekonała się, że efektowny partner może być również powodem do zazdrości. Zwłaszcza gdy jak w przypadku Mikołaja Roznerskiego, pełno jest wokół niego atrakcyjnych kobiet.

Reklama

Swojej irytacji dała ostatnio wyraz na przyjęciu z okazji 18. urodzin "M jak miłość", które odbywały się w Hotelu Marriott.

"Była wściekła, bo zaraz po przyjściu na przyjęcie jej partner zostawił ją i poszedł bawić się z koleżankami. Gdy spotkała jedną z nich w toalecie, nadepnęła jej na sukienkę i kazała odczepić się od Mikołaja" - zdradziła niedawno uczestniczka imprezy.

Aktor nie ukrywał zaskoczenia reakcją Adriany. Ale czy powinien jej się dziwić? Niemal codzienne wysłuchuje w domu peanów pochwalnych, jakie artysta wygłasza o kobietach z nim pracujących. Podobno szczególne rozdrażnienie wywołują w niej rozmowy, w których porusza temat Barbary Kurdej-Szatan (33 l.).

Aktorka w ostatnich miesiącach spędzała z Mikołajem wiele czasu. Nie dość, że regularnie grają wspólne wątki w serialu, to realizowali zdjęcia do komedii "Pech to nie grzech", w produkcji, która niedługo wejdzie na ekrany kin.

Niepokój artystki nie jest bezpodstawny. Mikołaj, po tym jak jego mama odeszła z domu, gdy był jeszcze dzieckiem, ma problem ze stworzeniem trwałej relacji z kobietą. Dopiero przy Adrianie poczuł się bezpieczny.

"Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie"- opowiadał jeszcze niedawno. - "Ada nauczyła mnie, że czasem trzeba odpuścić. Hamuje mnie i uspokaja, uczy partnerstwa" - dodawał. 

Wydawało się, że para jest na dobrej drodze do odnalezienia harmonii w związku. Oby był to tylko przejściowy kryzys...

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje