Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adamczyk tęskni za dziećmi Kate!

Piotr najpierw z ulgą zakończył związek z Kate Rozz, a potem uświadomił sobie, że stracił nie tylko żonę, ale i dzieci...


Reklama

Aktor nawet ucieszył się z tego, że wreszcie uwolni się od kobiety, która chyba nigdy go nie kochała. Poza tym już od dłuższego czasu nie czuł się dobrze w tej relacji.

Ta decyzja pociągnęła jednak za sobą o wiele poważniejsze konsekwencje. Przynajmniej dla Adamczyka. Zerwanie z Kate oznaczało zakończenie relacji również z jej dziećmi. 

Jest mu bardzo ciężko się pozbierać, bo niesamowicie zżył się z pociechami jego żony. Zaczął je traktować jak własne, w końcu spędził z nimi sporo czasu.

"Piotr bardzo się przywiązał do córki i syna Kate. Planował z nimi nawet wspólne wakacje. Chciał zrobić z nimi wycieczkę po Polsce, pokazać im parę malowniczych miejsc" - mówi "Gwiazdom" znajomy aktora.

Teraz wszystkie plany legły w gruzach. Rozz nie zgodzi się, aby jego dzieci jeszcze kiedykolwiek miały z nim kontakt. To ma być kara z nieudany związek.

Widać, że Adamczykowi brakuje rodziny i stabilizacji. Nie ukrywa, że marzy o ojcostwie.

Mamy nadzieję, że niebawem trafi na odpowiednią kobietę, która urodzi mu upragnione dziecko.

Ze znalezieniem partnerki nie powinien mieć większego kłopotu. W środowisku mówi się, że wręcz słynie z tego, że jest w stanie oczarować niemal każdą kobietę. 


Dowiedz się więcej na temat: Adamczyk Piotr | Kate Rozz | dzieci | Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje