Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski nie podejdzie do matury! Wszystko przez oceny!

Wielkimi krokami zbliżają się matury, które w tym roku budzą wyjątkowo wielkie emocje, przez strajk nauczycieli. To jednak nie jest powód rezygnacji Adama Zdrójkowskiego (18 l.) z pisania matury. Okazuje się, że wszystkiemu winne są oceny gwiazdora.

W przyszłym miesiącu kończy 19 lat i - zgodnie z metryką - powinien przystąpić do egzaminu maturalnego. Jego ukochana, Wiktoria Gąsiewska (20 l.), rok temu mówiła przy okazji swojej studniówki, że nie składa dokumentów do szkoły teatralnej, bo czeka rok na Adama.

Chcieliby studiować razem. Ale życie rozdaje różne niespodzianki. Okazuje się, że Adam Zdrójkowski w tym roku nie będzie zdawał egzaminu dojrzałości. 

"Syn będzie zdawał maturę za rok" - mówi mama aktora, Edyta Zdrójkowska, w rozmowie z gazetą "Świat i Ludzie". 

Reklama

Życie Adama to show-biznes, marzeniu o pracy w telewizji podporządkował wszystko. Świetnie sobie radzi w programie "Dance, Dance, Dance", w którym tańczy razem z Wiktorią. Cały czas kręci "Rodzinkę.pl". 

Praca na planie tak go pochłania, że brakuje mu czasu na inne obowiązki. Najbardziej cierpi na tym szkoła.Adam przyznaje, że przez zajęcia w telewizji ma zaległości w nauce. Największe problemy sprawia mu matematyka. 

"Zdarzają mi się dwójki i jedynki. Opuszczam dużo lekcji" - wyznaje popularny nastolatek.

W dyrekcji swojej szkoły musiał kiedyś napisać oświadczenie, że będzie się starał mieć większą frekwencję w szkole niż 50 proc. 

"Jest zdolny, i wbrew pozorom, ambitny i dojrzały. Nie mam wątpliwości, że przysiądzie i za rok zda maturę" - mówi osoba z planu programu "Dance, Dance, Dance".

Bardzo przejmuje się tym Wiktoria. Jeśli wciąż chce zdawać do szkoły teatralnej razem z ukochanym, musi poczekać kolejny rok. Bardzo dopinguje Adama do ciężkiej pracy.

Mieli wybrać się teraz we dwoje na krótkie wakacje, ale zrezygnowali. Na razie całe dnie spędzają na planie "Dance, Dance, Dance". Mają duże szanse na wygraną. Wtedy pomyślą o całej reszcie. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje