Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adam Kraśko przejdzie operację plastyczną?!

Adam Kraśko (43 l.), zwycięzca programu "Rolnik szuka żony", jest gotowy poddać się operacji plastycznej przed kamerami. Zapewnia jednak, że tanio się nie sprzeda.

Błyskawicznie rozwijająca się kariera rolnika może odmienić już nie tylko jego życie, ale również wygląd.

Reklama

Kilka dni temu media poinformowały, że Kraśko dostał od jednej z telewizji ofertę wzięcia udziału w programie o medycynie estetycznej. Zapytaliśmy go więc, czy jest gotowy poddać się zabiegom przed kamerami.

- Rzeczywiście, niedawno dostałem taką propozycję, ale ponieważ telewizja nie była skłonna spełnić moich określonych warunków, zdecydowałem się odmówić - tłumaczy.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w nowym programie o charakterze reality show, prezentującym kulisy zabiegów chirurgii plastycznej, Adam miał być jedynym celebrytą.

Pozostali uczestnicy show nie byliby osobami znanymi. Chociaż rolnikowi zaproponowano całkowitą zmianę wyglądu przez przeprowadzenie różnych zabiegów medycyny estetycznej, on wyraził zgodę tylko na jedną operację przed kamerami - poprawienie przegrody nosowej, ewentualnie wygładzenie zmarszczek.

Nasz informator zdradza, że popularny rolnik nie skorzystał z oferty wzięcia udziału w projekcie, ponieważ nie spełniono jego oczekiwań finansowych. Niemniej jednak Adam Kraśko jest gotowy zmienić zdanie, jeśli twórcy programu okażą się hojniejsi. 

Dowiedz się więcej na temat: Adam Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje