Reklama
Reklama

73-letnia gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" zdradziła receptę na dobrą formę. Wystarczy jedna rzecz

Małgorzata Rożniatowska (73 l.), znana dzięki roli Elżuni Kleczkowskiej w "Złotopolskich" oraz Kisielowej z "M jak miłość" wyznała, co robi, by utrzymać formę w wieku 73 lat. Wielu jej fanów może być zaskoczonych, ale i zainspirowanych do podjęcia zmian. Oto szczegóły.

Małgorzata Rożniatowska dalej jest aktywna zawodowo. Oto jej porady

Małgorzata Rożniatowska zasłynęła rolą w "Złotopolskich i "M jak miłość". Przez długi czas występowała również na deskach teatrów. Choć ma ponad 70 lat, dalej pozostaje aktywna zawodowo i nie wygląda na to, by w najbliższym czasie miała zamiar udać się na emeryturę. Jak to robi? Co jest jej przepisem na sukces?

Rożniatowska o swoim sposobie na zdrowie opowiedziała w rozmowie z portalem Poradnik Zdrowie. Jak wyznała, miewała problemy z efektem jojo i dalej musi uważać na to, co je i w jakich ilościach, unika jednak przy tym restrykcyjnych diet. Nie w głowie jej także pieczywo oraz słodkie i tłuste dania.

Reklama

Rożniatowska z "M jak miłość" szczerze o dietach

"Pamiętam, że kiedyś, po trzech tygodniach takiej diety-cud, ucieszyłam się, że na ostatnią kolację mogę zjeść to, na co mam ochotę. Problem w tym, że... nic nie byłam w stanie tknąć - tak skurczył mi się żołądek. Wypiłam jedynie szklankę toniku i następnego dnia ważyłam pół kilo więcej!" - opowiadała aktorka we wspomnianym wywiadzie.

No dobrze, ale skoro nie dieta cud, to co sprawia, że aktorka tak dobrze sobie radzi, ma siłę do występów i jest w dobrej formie? Jak się okazuje jej sposobem na dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne jest... praca!

Małgorzata Rożniatowska dobrą formę zawdzięcza pracy

To właśnie dzięki obowiązkom zawodowym gwiazda jest tak pogodna.

"Mówiąc serio, wydaje mi się, że w dobrej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, utrzymuje mnie moja praca. Gdybym nie grała w serialu i teatrze, tylko siedziała w domu, sprzątała, gotowała, rozpieszczała psa i kota, oglądała telewizję i podlewała kwiatki w ogródku, żyłoby mi się dużo smutniej, ale i wolniej. A na zwolnionych obrotach człowiek szybko kapcanieje. Dużo pracy i pogoda ducha - oto recepta na młodość!" - opowiadała.

Rożniatowska o przyszłości. Widzi ją kolorowo

Podczas rozmowy Małgorzata uzewnętrzniła się również na temat zabiegów. Podkreśliła, że choć wygląda na wypoczętą, nie korzysta z usług kosmetyczek.

"Owszem, lubię się malować i nie wychodzę z domu bez makijażu, ale to mój jedyny upiększający rytuał. Zamiast siedzieć godzinę w salonie, wolę sama nałożyć sobie maskę we własnej łazience. Wyjazd do spa, żeby naładować baterie, dać się wymasować, wyklepać? Może to dobry pomysł? Jakoś nigdy na niego nie wpadłam" - śmiała się.

Małgorzata nie ukrywała, że jej bliscy chętnie wybierają się do SPA, więc okazji na pewno nie zabraknie:

"Moja siostra i przyjaciółki często odwiedzają takie miejsca, i bardzo je sobie chwalą. Wracają z nową siłą, wypoczęte, radosne. Kto wie, może się do nich przyłączę? Wszystko przede mną".

Czytaj też:

28-letnia Kubicka zaszokowała szczerością. Jej plany wielu oburzą

Małgorzata Rożniatowska wyjawiła kulisy pracy na planie "Złotopolskich"

Małgorzata Rożniatowska czym prędzej chce spisać testament. "Powinnam zostawić po sobie porządek"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rożniatowska | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy