Reklama
Reklama

50-letnia Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek! Kiedy poród?

Znana z programu „Żony Hollywood” Kinga Korta (50 l.) dłuższy czas nie mogła zajść w ciążę. Teraz w końcu jej się to udało, a celebrytka nie posiada się ze szczęścia.

Polka, która znalazła szczęście u boku amerykańskiego biznesmena Cheta, chętnie dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami programu TVN. W jednej z edycji wyznała, że razem z mężem starają się o dziecko.

Taka decyzja mogła zaskakiwać, bo Kinga ma już swoje lata. Nic dziwnego więc, że pojawiły się pewne problemy w zajściu w ciążę i małżeństwo szukało pomocy w klinice.

W końcu jednak udało się i Kinga mogła pochwalić się swoim błogosławionym stanem. Ta wyczekana ciążą sprawiła, że Korta bardzo chętnie chwali się swoim brzuszkiem.

Reklama

Niebawem celebrytka i jej mąż powitają na świecie swoje pierwsze dziecko i przyszła mama wypoczywa oraz nabiera sił na przyszłość. Niedawno gwiazdka pochwaliła się jak relaksuje się przed porodem.

Jej ukochany mąż dba, aby jej i dziecku niczego nie zabrakło i dzięki temu Korta może cały dzień wylegiwać się nad basenem.

Jak sama to określiła, jest "błogo szczęśliwa" i nie pozostaje jej nic innego, jak tylko czekać na przyjście na świat wyczekanego dziecka. Na zdjęciach brzuszek wydaje się już całkiem spory, więc przyszli rodzice zaczęli odliczać dni do porodu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Korta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy