Reklama
Reklama

48-letnia Hilary Swank tuż przed porodem na gali Złotych Globów. A jak wypadły inne gwiazdy?

Hilary Swank oczekuje bliźniaków i jej brzuszek wskazuje, że do rozwiązania nie pozostało wiele czasu. Gwiazda postanowiła jednak nie odpuszczać gali Złotych Globów i pojawiła się na niej ze swoim mężem. Zobaczcie, jak prezentowała się tego wyjątkowego wieczora. Mamy dla Was także przegląd kreacji z czerwonego dywanu!

Złote Globy 2023: kto zdobył statuetkę?

W nocy z 10 na 11 stycznia czasu polskiego odbyła się już po raz. 80 gala wręczenia Złotych Globów. Jak zawsze, na czerwonym dywanie aż zaroiło się od gwiazd, zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i tych mniej znanych. Z roku na rok na gali pojawia się także coraz więcej celebrytów nie związanych z branżą filmową. Są to głównie inflencerki i influencerzy bądź osobowości telewizyjne.

W tym roku galę poprowadził  stand-uper Jerrod Carmichael. W tym roku ze statuetką do domu wrócili m.in. Eddie Murphy, Ryan Murphy, twórcy filmu "Fablemanowie", "Duchów Inisherin", Steven Spielberg, Martin McDonagh, Cate Blanchett, Austin Butler czy Collin Farrell.

Reklama

Ciężarna Hilary Swank na gali Złotych Globów

Na czerwonym dywanie nie zabrakło nie tylko nominowanych, ale także gwiazd związanych z branżą filmową. Ku zaskoczeniu wielu, pojawiła się również Hilary Swank, która niebawem zostanie po raz pierwszy mamą.

W życiu aktorki w ostatnich latach sporo się działo. W 2018 roku wzięła potajemny ślub z Philipem Schneiderem. Wcześniej przez 10 lat była żoną Chada Lowe, miała także na koncie nieformalne związki.

Hilary Swank marzyła, by zostać mamą i jej marzenie niebawem się ziści. Radosną nowinę ogłosiła na początku października w programie "Good Morning America", wyjawiając wówczas, że oczekuje bliźniaków! "Sama nie mogę w to uwierzyć" - powiedziała wówczas.

Na czerwonym dywanie pojawiła się w długiej zielonej kreacji, która doskonale podkreślała jej ciążowe krągłości. Aktorce towarzyszył oczywiście ukochany mąż.

Trzeba przyznać, że kwitnie w ciąży!

Zobaczcie również, jak prezentowały się inne gwiazdy:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hilary Swank | Złote Globy 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy