Reklama
Reklama

44-letnia Powierza przeszła metamorfozę. Nieźle odmłodniała. "Zupełnie inna osoba"

Anna Powierza przez lata nosiła tę samą fryzurę, czyli długie kręcone włosy, które były jej znakiem rozpoznawczym. Najwidoczniej wraz z nadchodzącą jesienią zapragnęła zmiany, gdyż teraz wygląda zupełnie inaczej. Efekt jest powalający.

Anna Powierza przeszła metamorfozę

Anna Powierza w przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek po fachu, niezbyt często decydowała się na zmiany w wyglądzie. Od lat nosiła podobną fryzurę, a że ma długie włosy, to mogła poszaleć jedynie z upięciami. Dotąd jednak poza lekkim rozjaśnieniem nie zdecydowała się na radykalną metamorfozę.

Teraz to się zmieniło. Anna Powierza zapragnęła zmiany i udała się do fryzjera, który całkowicie odmienił jej wygląd. Burza loków została zastąpiona prostymi kosmykami, ale największą zamianą wydaje się być i tak grzywka. Do tego wygląda na to, że aktorka przyciemniła włosy, a także nieco je skróciła.

Reklama

Metamorfozą oraz jej przebiegiem pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Nagranie zaanonsowała opisem "czas na zmiany" i zapytała fanów, jak im się podoba efekt. Na reakcję nie musiała długo czekać.

Reakcja fanów na metamorfozę Anny Powierzy

Fanom tak bardzo spodobała się jej nowa fryzura, że nie szczędzili komplementów.

"Obłędnie, jestem zachwycona jeszcze bardziej", "Ślicznie, można się zakochać", "No mówiłem że Bogini", "Kochana! Bosko wyglądasz w tej nowej fryzurze", "wygląda pani cudownie, zmiana jak najbardziej na plus", "WOW !! ALEŻ PANI PIĘKNIE W TYCH WŁOSACH!! SUPER!! ZUPEŁNIE INNA OSOBA" - czytamy.

Co ciekawe... niektórzy powątpiewają, że Anna Powierza zdecydowała się faktycznie na tę metamorfozę, sugerując, że założyła po prostu perukę. A aktorka wcale nie rozwiała tych wątpliwości...

Kiedy jedna z fanek napisała: "Czy to aby prawdziwa przemiana? Bo jeśli tak, to jestem na TAK", Anna Powierza odparła: "hahaha dziękuję! A kto to tam wie".

O tym, czy faktycznie zdecydowała się na tak radykalną metamorfozę, dowiemy się zapewne na najbliższej imprezie branżowej.

Zobacz też:

Anna Powierza przeszła trudny okres w swoim życiu. Jak poradziła sobie z problemami?

Czesia z "Klanu" poddała się operacji wycięcia nadmiaru skóry z powiek. Jak dzisiaj wygląda?

Telekamery 2023. Kreacje z czerwonego dywanu: Cichopek, Kubicka, Powierza (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy