Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wydekoltowane siostry Godlewskie na imprezie. Jedna z nich zaliczyła wpadkę!

Siostry Godlewskie znów o sobie przypomniały! Monika "Esmeralda" (25 l.) i Małgorzata (27 l.) przyszły na jedną z celebryckich imprez. Przy okazji pierwsza z sióstr zaliczyła wpadkę. Dbała, aby nie odsłonić za dużo, lecz ostatecznie się to nie udało...

Siostry Godlewskie "zasłynęły" swoim wykonem kolęd i pastorałek podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Ich nagrania wzbudziły takie zainteresowanie, że Małgorzata i Monika "Esmeralda" w show-biznesie zakotwiczyły na dłużej. Dostały nawet program! 

Reklama

W "karierze" nie zabrakło skandali. Niedawno Monika spowodowała wypadek samochodowy. Później przekonywano, że ma ciężką depresję i próbę samobójczą na koncie. Sama zainteresowana przebywała w szpitalu z perspektywą długich tygodni rehabilitacji. 

W trudnym czasie wspierała ją Małgorzata. Gdy tylko dowiedziała się o dramacie siostry, wróciła z zagranicznego urlopu, by przy niej być. 

Pomoc Małgosi przyniosła chyba rezultaty, bowiem obie panie pojawiły się na imprezie jednej ze stacji muzycznych. Założyły krótkie i mocno wydekoltowane stylizacje. Można było odnieść wrażenie, że piersi zaraz wypadną im z sukienek! Dodatkowo kreacja "Esmeraldy" była tak skąpa, że w pewnym momencie odsłoniła majtki...

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje