Reklama
Reklama

Radwańska przez lata zarobiła gigantyczne pieniądze. Kwota dosłownie zwala z nóg

Agnieszka Radwańska (34 l.) to utalentowana polska tenisistka, która wielokrotnie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Przez lata indywidualnych występów sportsmenka zwyciężyła w wielu turniejach, co przełożyło się na ogromne nagrody finansowe. Ile Radwańska zarobiła w trakcie swojej kariery?

Agnieszka Radwańska cieszyła się gigantyczną popularnością

Agnieszka Radwańska rozpoczęła profesjonalną karierę w 2005 roku. Była finalistką Wimbledonu w 2012 roku. Dotarła również do półfinałów Australian Open w 2014 i 2016 oraz Wimbledonu w 2013 i 2015. Odnosiła liczne sukcesy w turniejach WTA. Reprezentowała również Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w 2008 w Pekinie, w 2012 w Londynie oraz w 2016 w Rio de Janeiro.

Agnieszka Radwańska ma na swoim koncie również wiele odznaczeń państwowych. Była tenisistka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi ponad 320 tys. obserwujących. Z udostępnianych przez nią postów można wywnioskować, że bardzo lubi podróże – Agnieszka Radwańska ostatnio odwiedziła Włochy czy Saint-Tropez.

Reklama

Ile zarobiła Agnieszka Radwańska podczas swojej kariery?

Agnieszka Radwańska była pierwszą polską tenisistką, której udało się zarobić w licznych rozgrywkach ponad 1 mln dolarów. Sukcesy, którymi może się poszczycić sportsmenka, przyniosły jej nie tylko sportowe spełnienie, ale również pokaźne nagrody pieniężne. Nie mówiąc też o intratnych umowach sponsorskich, na które mogła liczyć, gdy pojawiała się zawodowo na korcie. Dziś zresztą nadal niekiedy reklamuje swoją osobą rozmaite produkty np. na Instagramie, choć dzieje się to rzadziej niż kiedyś.

Ile dokładnie zarobiła Agnieszka Radwańska podczas całej swojej kariery? Okazuje się, że polska tenisistka z samych tylko nagród pieniężnych w trakcie kariery zarobiła 27 683 807 zł. Ta ogromna kwota to nie wszystko. Radwańska może również liczyć na profity finansowe wynikające nie tylko ze wspomnianych współprac reklamowych, ale też innego rodzaju działalności. Jakiej konkretnie?

Jak się okazuje, była tenisistka jest właścicielką apartamentów na wynajem - AGA Tenis Apartments. Z pewnością wiele osób marzy o zarobkach takich jak te Agnieszki Radwańskiej. Warto jednak pamiętać, że gigantyczne dochody wiązały się z talentem sportowym, a także mnóstwem treningów i wyrzeczeń, dzięki którym polska tenisistka mogła osiągać sukcesy na korcie.

Przeczytaj też:

Radwańska zainwestowała miliony w trudny biznes. Ale to nie wszystko

Radwańska miała tajemniczego adoratora? Ojciec "Isi" wyjawił, kto był w niej zakochany po uszy!

Agnieszka Radwańska prezentuje krągłości na ezgotycznych wakacjach. Co za figura!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy