Reklama
Reklama

Piękna przemiana dziewczyny z "Chłopaków do wzięcia"! Odnalazła Boga

Kinga z programu "Chłopaki do wzięcia" nie jest już popularną postacią w show-biznesie. A jednak jej życiowa przemiana stała się inspiracją dla wielu ludzi. Ta historia pokazuje, że nie trzeba mieć wielkiej siły przebicia czy bogactwa, by odnaleźć szczęście i spełnienie w życiu. Wystarczy odwaga, determinacja i wiara, by zmierzyć się z wyzwaniami i osiągnąć swoje cele!


Niewielu uczestnikom programu "Chłopaki do wzięcia" udało się osiągnąć długotrwały sukces i na stałe zaczepić się w polskim show-biznesie. Większość z nich nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych i rzadko słyszymy o tym, czym obecnie się zajmują. 

A jednak Kinga, która w przeszłości była jedną z bohaterek programu, ostatnio zwróciła na siebie uwagę dzięki duchowej przemianie, która diametralnie zmieniła jej życie.

Reklama

Serwis Lelum zainteresował się losami Kingi z "Chłopaków...", która kiedyś ceniła przede wszystkim dobrą zabawę w rytmach disco polo. Jak się okazuje, dziewczyna przeszła wielką duchową przemianę i odnalazła swoją drogę do Boga. 

Choć nie wiadomo, co przyniesie przyszłość, Kinga już teraz daje dowód na to, że zmiany w jej życiu były bardzo pozytywne. Dzięki swojej wierze i determinacji zyskała nowe cele i marzenia. Daje też przykład innym osobom, które szukają w życiu czegoś więcej niż tylko powierzchownych przyjemności. 

Na prawdziwej naturze Kingi widzowie "Chłopaków do wzięcia" poznali się zresztą zacznie wcześniej. W komentarzach pod odcinkami nie szczędzili jej słów sympatii i wiary w to, że w jej życiu wszystko się ułoży. "Podejrzewam, że serce ma wielkie i jak już znajdzie faceta to gość będzie miał ciepły i spokojny dom" - pisał jeden z wielu kibicujących jej internautów. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy