Reklama
Reklama

Kunicka zamartwia się o syna. Kydryński zaszył się na farmie

​Halina Kunicka bardzo martwi się o swojego syna. Znany dziennikarz i fotograf źle znosił pandemie, a teraz zamartwia się sytuacją w Ukrainie.

Kunicka zamartwia się o Kydryńskiego, który zaszył się na farmie

Marcin Kydryński (54 l.) jest jedynym dzieckiem piosenkarki Haliny Kunickiej (84 l.) i jej zmarłego już męża Lucjana Kydryńskiego. Artystka drży o jedynaka. On coraz częściej wspomina o samotności i przemijaniu, a ona czuje się bezradna.

Sytuacja jest tym bardziej niepokojąca, że w małżeństwie syna od lat się nie układa. Media od dawna donoszą, że drogi Anny Maria Jopek (posłuchaj!) i Marcina Kydryńskiego już dawno się rozeszły. Para jakiś czas temu zakupiła dom w ukochanej przez nich Lizbonie, gdzie mieli spędzać czas i słuchać wieczorami muzyki fado. Tymczasem dom zajmuje głównie Anna, która spędza czas w Portugalii lub w Japonii, którą kocha. Kydryński z kolei do tej pory spędzał czas w podróżach po Afryce, której odkrywanie od lat jest jego największą pasją. Jednak w pandemii osiadł na swojej farmie na Mazowszu.

Reklama

Tak pisarz, podróżnik i fotograf komentował proces powstania swojej najnowszej książki "O wschodzie". Jednak dla jego matki, Haliny Kunickiej, to słowa, które mogą budzić niepokój. 

Wiadomo, że związek z Anną Marią Jopek przeżywał poważny kryzys już w 2013 roku, gdy tabloidy opublikowały intymne zdjęcia wokalistki w towarzystwie jednego z należących do jej zespołu muzyków, Krzysztofa Herdzina. Ani wokalistka, ani Marcin Kydryński nie komentowali plotek o sobie. Z ich publicznych wypowiedzi można jednak wysnuć wniosek, że faktycznie żyją obok siebie.
Dziennikarz wyznał jakiś czas temu, że potrafi całe tygodnie spędzać w samotności i nie odzywać się do nikogo, a w czasie pandemii zupełnie zaszył się na farmie. Kunicka narzeka, że widuje go coraz rzadziej.

Matka Kydryńskiego obawia się, że nie tylko sytuacja rodzinna, ale też wojna bardzo źle wpłyną na jej syna. 

Sam Kydryński bardzo włącza się w pomoc dla Ukrainy, a w swoich mediach społecznościowych pisze o tym, że muzyka dodaje otuchy i stara się nią dzielić z innymi.

Zobacz też:

Halina Kunicka wyjawiła, co dzieje się w domu Jopek i Kydryńskiego! Nie mogła dłużej milczeć!

Nie żyje laureat Oscara William Hurt. Miał 71 lat

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcis synka. "Wykapana mama"

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Kunicka | Marcin Kydryński | Anna Maria Jopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy