Reklama
Reklama

Poruszające słowa Aidy. Zdradziła wszystkim Polakom jak osiągnąć szczęście

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami i wizją na temat osiągania szczęścia tej jesieni. Słowa jasnowidzki jak zawsze trafiły prosto do serc jej fanów. Oto co zdradziła swoim fanom. Każdy z nas może wdrożyć te zmiany choćby dzisiaj!

Aida pilnie zaapelowała do Polaków. Jej wskazówki dotyczą każdego

Aida Kosojan-Przybysz jest jedną z największych wizjonerek w Polsce. Pochodząca z Gruzji jasnowidzka swój dar odziedziczyła po babci, ponieważ kobiety z jej rodziny dziedziczyły możliwości przewidywania przyszłości co drugie pokolenie. Teraz Ormianka na swoim Instagramie dzieli się refleksjami na temat życia w zgodzie i harmonii ze sobą.

"Szkoda czasu, na stanie w miejscu otoczonym murami stresu. Postaw pierwszy krok na drodze ku wewnętrznej harmoniiOdzyskaj balans. Otwórz okno, wpuść oczyszczające jesienne powietrze" - zaczyna tajemniczo wpis Aida.

Reklama

Jasnowidzka Aida zdradza sposób na szczęście

A dalszej części wpisu Aida zdradza, jak każdy Polak i Polka mogą osiągnąć szczęście. Prostym, aczkolwiek skutecznym i najtańszym sposobem na szczęście jest wyjście na spacer i delektowanie się jesiennymi widokami.

"Wyjdź na spacer, spójrz na kolory, ogniste czerwienie, intensywne żółcie, ciepły pomarańcz, barwy tej wyjątkowej pory roku. Wszystko przemija, liście opadają. Jesień rozbiera drzewa z szat tworząc złociste dywany" - napisała Aida.

Aida Kosojan-Przybysz przerwała milczenie. Tylko w taki sposób osiągniesz szczęście

Aida napisała też, że obecna jesienna aura to idealna pora na zmiany. Jasnowidzka przybliżyła, że melancholijna jesień oczyści każdego z nas z negatywnych emocji.

Na koniec Aida dodała, że ze wszystkimi emocjami można żyć - wystarczy je tylko odpowiednio przepracować.

"Obserwuj i wsłuchuj się w siebie. Emocje, uczucia, ból, radość, euforia, smutek to sygnały naszego ciała, duszy, umysłu. Odczytuj je, przyjrzyj się im, zrozum, przytul i puść. Myśl dobrze. Żyj dobrze. Życz dobrze" - dodała na koniec.

Fani Aidy dziękują za poruszające słowa

Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiły się komentarze od obserwatorów Aidy. Niektórzy już od kilku dni czuli, że wizjonerka ma coś Polakom do powiedzenia - nie umieli jednak nazwać, co konkretnego będzie tematem jej rozważań.

  • "Pięknie napisane!"
  • "Potrzebowałam tych słów"
  • "Jak pięknie to Pani ujęła"
  • "To jest piękny przekaz jak dzisiejszy dzień!"
  • "Dziękuje! Tych słów dziś potrzebowałam"
  • "Od kilku dni czułam, że wkrótce Pani coś napisze"
  • "Piękne słowa. Popłakałam się i wzruszyłam"

Zobacz też:

Pilne wieści od jasnowidzki Aidy. Jej wpis na jesień wywołał poruszenie na całą Polskę

Aida pilnie zaapelowała do Polaków. Jej wskazówki dotyczą każdego

Wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz wywołała poruszenie. Ostrzega przed potężną siłą

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy