Program "Europa da się lubić" wystartował w TVP 2003 roku i od razu przyciągnął przed telewizory mnóstwo widzów. W studiu obcokrajowcy mieszkający w Polsce opowiadali o swoim życiu, doświadczeniach i kulturze.
Rozrywkowe show wypromowało wielu celebrytów, w tym m.in.: Conrado Moreno, Steffena Möllera i Kevina Aistona, a także Elisabeth Dudę.
Pochodząca z Paryża kobieta była ulubienicą widzów, jednak z dnia na dzień zniknęła z mediów. Po latach postanowiła wrócić do telewizji i wystąpiła w kilku znanych produkcjach.
Elisabeth Duda była gwiazdą w "Europa da się lubić" i nagle słuch o niej zaginął
Elisabeth Duda publiczności z Polski dała się poznać za sprawą programu "Europa da się lubić", jednak po 2008 roku prawie zniknęła z przestrzeni medialnej. Duda próbowała sił jeszcze w programie "Taniec z Gwiazdami", ale po przygodzie na parkiecie usunęła się w cień.
Jak się okazało, Elisabeth zdecydowała się zrezygnować z show-biznesu i zaczęła pisać książki, a także ukończyła studia aktorskie.
To właśnie aktorstwo okazało się jej życiową pasją, a niedawno Duda powróciła na ekran i wystąpiła w kilku rodzimych produkcjach. Widzowie znów mogli podziwiać ją w "Komisarzu Alexie", "Zdradzie", czy "Czarnej owcy".
Elisabeth Duda chętnie także udziela się w różnych programach, a w ostatnim czasie gościła w śniadaniówce "Pytanie na śniadanie", a także wystąpiła w show "Cudowne lata".









