Reklama

Reklama

Reklama

Plotkowano, że Przemysław Kossakowski żyje w kamperze. Jaka jest prawda?

Przemysław Kossakowski (50 l.) to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, publicystów oraz podróżników. Popularność zdobył dzięki podróżom oraz osobliwym programom, które prowadził dla stacji „TTV”. W tym artykule przyjrzymy się jego życiu osobistemu, a konkretnie posiadanemu majątkowi oraz temu, jak mieszka — szczególnie że niedawno rozwiódł się z inną znaną podróżniczką — Martyną Wojciechowską.

Przemysław Kossakowski pochodzi z Częstochowy. Tam spędził beztroskie dzieciństwo i młodość. W Częstochowie ukończył również studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Dorastał w rodzinie pełnej zainteresowań artystycznych, a w realizacji swoich marzeń zawsze mógł liczyć na wsparcie bliskich. Tworzył już od najmłodszych lat, co z pewnością ukształtowało go jako dorosłego człowieka.

Już jako nastolatek planował zostać artystą malarzem, ale późniejsze lata nieco zweryfikowały jego plany. W rozmowie z magazynem "Viva!" przyznał kiedyś, że porzucił malarstwo, co nie było dla niego komfortowe. Jednak wolał skupić się na innych aktywnościach.

Reklama

Mimo to nadal maluje, co możemy stwierdzić, obserwując jego media społecznościowe. To tam chwali się czasami swoimi pracami, które wykonuje w chwilach wolnych od obowiązków zawodowych.

Zarobki Kossakowskiego

Trudno określić, ile zarabia obecnie Kossakowski, ponieważ nie afiszuje się ze swoimi dochodami. Wiemy jednak, że gdy otrzymał propozycję prowadzenia programu "Kossakowski. Szósty zmysł", był osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku, dlatego przyjął ją bez wahania.

Nie był w stanie pracować jako artysta na pełny etat, ponieważ w pewnym momencie odkrył, że jego obrazy powstawały automatycznie, a on sam nie ma już zbyt wiele do powiedzenia — postanowił być uczciwy wobec siebie oraz swoich odbiorców.

Przez ostatnie lata mogliśmy oglądać go w takich programach jak "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Być jak...", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Down the Road. Zespół w trasie". Niedawno ogłosił, że zawiesza swoją działalność telewizyjną, by skupić się na pewnym projekcie, który zajmie cały jego czas.

Dom Przemysława Kossakowskiego

Zastanawialiście się czasem, jak mieszka Przemysław Kossakowski? Wbrew temu, co można o nim sądzić, nie żyje w kamperze. Jest on lokatorem całkiem sporej chatki na Podlasiu. Co ciekawe, bardzo dobre chwile spędziła tam także jego była żona, Martyna Wojciechowska, oraz jej córka.

Stare domostwo stoi niemalże w głuszy, gdzie dziennikarz może wypocząć i naładować akumulatory. Ogromny ogród oraz bliskość przyrody pozwalają mu na oderwanie się od medialnej rzeczywistości.

Podobno jego dom wymaga generalnego remontu. W związku z tym, że Kossakowski jest jedynie najemcą, nie zamierza wkładać w niego dużych pieniędzy i cieszy się nim takim, jaki jest.

Jak uważacie, czy taki styl pasuje do znanego podróżnika?

Zobacz też:

Przemysław Kossakowski zmienił się nie do poznania!

Kossakowski przerwał milczenie po rozwodzie z Wojciechowską

Kulisy rozwodu Kossakowskiego i Wojciechowskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama