Zorganizuj prawdziwe wesele z klasą. Pomoże Ci w tym planer ślubny!

Ślubne przygotowania spędzają sen z powiek wielu przyszłych nowożeńców. W zaledwie kilka miesięcy musimy dopilnować wielu ważnych rzeczy, zarezerwować dziesiątki usług, a także dopełnić licznych formalności w urzędzie i kościele.

Nic więc dziwnego, że wiele par odwleka przystąpienie do organizacji ślubu tak długo, jak tylko się da lub czyni je po omacku, popełniając przy tym mnóstwo błędów. Wcale nic musi tak być, co skutecznie udowadnia portal ślubny Weselezklasa.pl i jego flagowy produkt - planer ślubny.

Ślubne przygotowania w pigułce. Co należy zrobić przed wielkim dniem?

Jeszcze kilkanaście lat temu wszystkie czynności związane ze zbliżającym się ślubem i weselem musieliśmy wykonać na własną rękę. W naszej gestii leżało nie tyko ustalenie daty ślubu, ale także osobiste wybranie i zarezerwowanie terminów u poszczególnych wykonawców, co w większości przypadków wiązało się z wizytą we wszystkich branych pod uwagę lokalach weselnych, negocjacjach oraz ustalaniem szczegółów.

Przyszłe panny młode musiały dopilnować terminu pierwszej przymiarki sukni ślubnej, a zanim to nastąpiło, często odwiedzić kilka różnych sklepów w mieście i stracić wiele godzin na mierzenie dostępnych w ich ofercie kreacji. Na barkach panów ciążył natomiast obowiązek wyboru idealnego garnituru ślubnego, odbioru zamówionych obrączek, a także wynajęcia auta, którym wraz z ukochaną pojadą do ślubu. To jednak jeszcze nie wszystko!

Oprócz tego, para musiała dopełnić formalności związanych ze ceremonią zaślubin w kościele lub USC, wybrać dekoracje ślubne, oprawę muzyczną wesela, upominki dla gości oraz dopilnować wielu innych kwestii. W sumie jest ponad 80 czynności, które trzeba wykonać, aby dopiąć ślubne przygotowania na ostatni guzik i wreszcie odetchnąć z ulgą, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zorganizować wesele ze swoich marzeń. Wszystko to wymaga natomiast sporej ilości czasu, zaangażowania oraz wysiłku ze strony młodych.

Planowanie ślubu i wesela online? Tak, dziś to możliwe!

Dziś, na szczęście żmudne i wymagające pod względem czasowym ślubne przygotowania to już przeszłość! Specjalnie z myślą o młodych parach, które preferują wykorzystać czas wolny na inne czynności niż tylko same ślubne przygotowania, portal weselny Weselezklasa.pl przygotował specjalną aplikację. Jest nią planer ślubny - dostępne online narzędzie, którego głównym celem jest ułatwienie młodym parom ślubnych przygotowań. Jest on dostępny zarówno w wersji desktopowej (można z niej korzystać po prostu logując się na swoje konto w serwisie), jak i w formie aplikacji mobilnej, którą można pobrać na swój smartfon.

Z planera warto skorzystać nie tylko ze względu na jego rozbudowaną funkcjonalność, ale także ze względu na to, że jest to narzędzie całkowicie bezpłatne. Przy jego pomocy można zaplanować ślub i wesele od A do Z, w najdrobniejszych szczegółach, bez względu na to, czy do ślubnych przygotowań przystępujemy z zalecanym przez ekspertów, 12-miesięcznym wyprzedzeniem, czy tez podejmujemy wyzwanie organizacji ślubu last minute.

Planer ślubny zawiera przygotowaną listę 82 zadań, które należy wykonać na poszczególnych etapach ślubnych przygotowań. Lista jest w pełni modyfikowalna, co pozwala na dopisywanie do niej własnych czynności oraz zmianę tych już istniejących. Zadania, które już wykonaliśmy, możemy natomiast na bieżąco odhaczać i mieć pełen wgląd w postępy przygotowań.

Dzięki planerowi zyskujemy dostęp do wszystkich usług ślubno-weselnych, dostępnych na portalu Weselezklasa.pl - są to m. in. sale weselne, zespoły weselne, DJ na wesele, fotograf ślubny, auta weselne, dekoracje ślubne, salony sukien ślubnych, fryzjerzy, makijażyści i wiele innych. Możemy kontaktować się bezpośrednio z wykonawcami i ustalać szczegóły współpracy online, na osobiste spotkanie umawiając się w celu podpisania umowy i poznania wykonawcy.

Planer ślubny pozwala także trzymać pod kontrolą budżet weselny, w tym na bieżąco sprawdzać, ile pieniędzy już wydaliśmy i jaka kwota pozostała do rozdysponowania. Jeśli natomiast jeszcze nie wiemy, jak wizualnie powinno wyglądać nasze wesele, planer dostarczy nam w tym zakresie wielu cennych inspiracji w postaci zdjęć, filmów i artykułów, które pozwolą wybrać wiodącą stylistykę oraz dopasować do niej poszczególne usługi.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne