Zalety uniwersalnej pościeli 160x200

Planujesz zakup nowych poszewek na kołdry i poduszki? Wykorzystaj nowoczesne możliwości i skuś się na któryś z efektownych kompletów, idealnych dla singla, jak i dla pary! Najbardziej uniwersalnym wymiarem jest pościel 160x200 cm. Poznaj jej zalety!

Dwie poszewki na poduszki

Pościel może w znaczący sposób podnieść komfort Twojego snu, dlatego warto z rozwagą podejść do kupna nowych tekstyliów do domu. Kupując komplet pościeli, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej rozmiar, ale również na liczbę poszewek na poduszki. W przypadku mniejszych kompletów, przeznaczonych dla jednej osoby, będzie tam zazwyczaj tylko jedna sztuka. Uniwersalne produkty, takie jak https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-160x200, mogą być wykorzystywane w przypadku łóżek pojedynczych, ale i podwójnych. Idealnie sprawdza się więc zarówno do pokoju nastolatka czy singla, jak i pary, która ma do dyspozycji miejsce do spania o szerokości około 140-160 cm. 

Łatwość dopasowania do kołdry

Ze względu na to, że rozmiar ten jest bardzo uniwersalny, nabywcy nie mają większego problemu ze znalezieniem odpowiedniej, pasującej do niego kołdry. Można go wykorzystać w przypadku pościeli o szerokości od 140 do 160 cm oraz długości maksymalnej 200 cm. To szczególnie ważne w przypadku osób, które nie chcą kupować nowych kołder, a jedynie dobrać nowe poszewki do tych już posiadanych. Również wtedy, gdy myślisz o praktycznym prezencie dla bliskiej osoby i chcesz podarować jej pościel, sięgnij właśnie po ten wymiar - istnieje spore prawdopodobieństwo, że trafisz w dziesiątkę! 

Duży wybór wzorów i kolorów

Nie da się ukryć, że w aranżacji sypialni bardzo duże znaczenie ma wzór oraz kolorystyka pościeli. Bardzo często stanowi ona jedyną ozdobę łóżka - tym bardziej warto więc pomyśleć o dopasowaniu jak najciekawszego designu, który sprosta oczekiwaniom osoby zamieszkującej dane pomieszczenie. Dzięki temu, że 160x200 jest tak chętnie wybieranym rozmiarem, producenci oferują bardzo szeroki wybór produktów z tej właśnie kategorii. Warto mieć w swojej komodzie więcej niż jeden komplet. To niedrogie tekstylia, które fantastycznie wpływają na wystrój, dzięki czemu możesz zaaranżować wnętrze na wiele różnych sposobów, na przykład w zależności od pory roku. Sięgnij po świąteczne motywy w okolicach Bożego Narodzenia, lub po wyrazisty, kwiatowy wzór, gdy zbliża się lato, aby jeszcze lepiej poczuć magię danego czasu!

 

artykuł sponsorowany
.
Polecamy