Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Polka podbija Tajlandię

Jak podają nam dobrze poinformowane źródła, Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012, ma ogromne szanse na podium w finale jednego z najbardziej znanych konkursów na świecie - Miss Grand International 2015. W tym roku wybory odbywają się w Bangkoku, a o koronę walczy ponad 80 kobiet.


To nie pierwszy międzynarodowy sukces Kasi. W 2013 zdobyła nagrodę w Kategorii Talent Show Konkursu Miss World w Indonezji, a w 2014 dostała się do piątki najpiękniejszych dziewczyn świata Miss Supranational.

Katarzyna Krzeszowska ma 25 lat i pochodzi z południowej Polski. Od początku kariery aktywnie promuje swoją ukochaną Krynicę Zdrój, gdzie się wychowała. Skończyła studia graficzne w Krakowie. Interesuje się sztuką i sprawami społecznymi. W wolnym czasie oddaje się snowboardowej pasji.

- Ona jest niezwykle aktywną i pracowitą kobietą, to prawdziwy wulkan energii. Nie dziwimy się, że dziś dzięki Kasi cała Tajlandia wie, gdzie na mapie leży Polska - mówią z żartem znajomi Kasi.

Finał Konkursu Miss Grand International odbędzie się już 25 października. W tym roku organizatorzy umożliwiają widzom z całego świata głosowanie w Kategorii Miss Popular Vote. Zwyciężczyni awansuje do ścisłej dziesiątki. Czy będzie wśród nich Katarzyna Krzeszowska? Mamy nadzieję! 

O tym, jak wyglądają ostatnie dni przed finałem w słonecznej Tajlandii dowiecie się z Fan Page’a Katarzyny Krzeszowskiej.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje