Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grażyna Wolszczak zdradziła sekret swojej urody! To dlatego tak świetnie wygląda!

Gwiazdy muszą wyglądać olśniewająco zawsze i wszędzie. Nie mogą sobie pozwolić na chociażby najmniejszą wpadkę. Wiele z nich korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, co niekiedy bywa bardzo niebezpieczne i przynosi odwrotne skutki, niż te, których celebryci oczekiwali. Z pomocą przychodzi „PRP – like Therapy MD estetic”. Czy jest to odpowiedź na wieczne poszukiwanie niekończącego się źródła młodości?


Patrząc w lustro każdego ranka chcemy być zadowoleni z tego, jak wyglądamy. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Szybkie tempo życia, nadmiar stresów i obowiązków odbijają się na naszej cerze, która z czasem traci na swej elastyczności i nabiera niekorzystnego, ziemistego kolorytu. Dzięki coraz bardziej zaawansowanych badaniom wiemy, że dużą rolę w zdrowym i młodym wyglądzie naszej skóry odgrywa osocze bogatopłytkowe. To prawdziwy hit medycyny estetycznej, także wśród gwiazd, które chętnie chwalą się zdjęciami wykonanymi podczas zabiegów. Jednak należy zaznaczyć, że jest to kuracja inwazyjna i bolesna.

Reklama

Spektakularne efekty

Naukowcy zaczęli pracować nad innym sposobem, który będzie bardziej komfortowy mniej kosztowny niż tzw. "wampirzy lifting". Okazało się, że efekty zbliżone do tego przynoszą zaawansowane dermokosmetyki zawierające składniki o medycznej skuteczności.

Na rynku takich kosmetyków  szczególnie wyróżnia się polska marka Arkana, z nową kuracją "PRP-like Therapy MD estetic". Kosmetyki marki pokochała, m.in.,  Grażyna Wolszczak. Aktorka może pochwalić się nieskazitelną skórą i pięknym, młodym wyglądem. Jest to wyznawanie, by mieć promienną, zdrową  cerę przy natłoku obowiązków i wielogodzinnej pracy na planie filmowym. Gwieździe zależało na szybkim i, przede wszystkim, widocznym efekcie. Uzyskała go m.in dzięki kosmetykom PRP-like Therapy MD estetic. 

- Kosmetologia, ta profesjonalna, ukierunkowana na autentyczną odnowę skóry to dla wielu osób szansa na  poprawę wyglądu, a co za tym idzie na zwalczenie kompleksów i podniesienie pewności siebie - mówi Grażyna Wolszczak. -  Produkty tworzone z myślą o tym, by faktycznie podkreślać naturalne piękno, pielęgnować to fantastyczna sprawa, marzenie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Niech więc dowiedzą się, że takie istnieją, gdzie ich szukać, do kogo zwrócić się o pomoc w dobraniu indywidualnej, takiej uszytej na miarę,  pielęgnacji.

-  Właśnie dlatego nie wahałam się, by zostać Ambasadorką marki Arkana - wyjaśnia.  -  Jako kobieta, która chce się czuć i wyglądać młodo - wiem, że warto, by i inni dowiedzieli się, że takie wartościowe i dobrej jakości kosmetyki istnieją na wyciągnięcie ręki.

- Doceniam również, że Arkana to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka, która faktycznie skupiona jest na potrzebach swoich Klientów. Świadczą o tym składy kosmetyków, dbałość o szczegóły - jak chociażby przyjemna w stosowaniu konsystencja czy praktyczne i eleganckie opakowania. Mam nadzieje, że coraz więcej osób sięgnie po dermokosmetyki marki Arkana właśnie po to by każdego dnia czuć się doskonale we własnej skórze - dodaje Wolszczak.  

Co jest takiego niezwykłego w PRP-like Therapy MD estetic?

Sekret tkwi w szczegółach. Badania nad opracowaniem odpowiedniego składu kosmetyków PRP-like Therapy MD estetic były bardzo dokładne. W kuracji wykorzystano dwa wyjątkowe  peptydy że za regenerację komórek i tkanek są odpowiedzialne dwa peptydy: W3 i GHK-Cu. Połączenie tych składników pozwala osiągnąć efekty totalnego odmłodzenia i przebudowy skóry!

W3 i GHK- Cu naśladują naturalne czynniki wzrostowe, które są  wydzielane przez komórki. Pierwszy z peptydów regeneruje skórę i  hamuje procesy starzenia się oraz chroni przed zaburzeniami pigmentacyjnymi. Peptyd GHK- Cu, obecny w ludzkim osoczu, stymuluje procesy naprawcze tkanek organizmu człowieka. Dodatkowo odgrywa on ważną rolę w procesie syntezy kolagenu i elastyny, a także, co jest niezmiernie ważne, chroni DNA komórek przez szkodliwym wpływem promieni UV oraz wolnych rodników.

PRP-like to tylko dwa kroki do idealnej cery!

Stosowanie kosmetyków, które zadbają o nasz promienny wygląd, nigdy nie było prostsze. Łącząc zabiegi w salonach kosmetycznych i codzienną pielęgnację zyskamy to, co jest dla nas tak ważne.

W gabinecie rola kosmetologa polega na na oczyszczeniu skóry i zaaplikowaniu serum, które wprowadza się przy pomocy specjalnego stempla "Frax Stamp" - narzędzia przeznaczonego do profesjonalnego, frakcyjnego stemplowania skóry.
Kolejnym krokiem jest zastosowanie maski w płacie "PRP Mask", która, dzięki swojej formule i strukturze, doskonale "imituje" ludzką skórę. Dzięki temu idealnie do niej przylega, a substancje aktywne w niej zawarte wnikają głębiej. Zabieg kończy się aplikacją "PRP Elixir" na okolice oczu i "PRP Rejuvenator" na pozostałe partie twarzy i szyję.

Żeby umówić się na zabieg wystarczy wejść na stronę  www.arkana.pl/gabinety i wpisać miasto, które cię interesuje.

Pozostaje tylko wykonać jeszcze drugi krok, który jest równie efektywny co przyjemny To codzienna chwila relaksu w domowym zaciszu. Mając kompletny zestaw zawierający PRP Rejuvenator, PRP Elixir, PRP Mask oraz FRAX Stamp ( z igłami 0,5 mm) utrwalisz efekty zabiegu profesjonalnego, a swojej skórze zapewnisz najbardziej efektywny sposób na totalne odmłodzenie i regenerację.

Gdzie znajdziesz kosmetyki Arkana z linii PRP-like Therapy MD estetic?

Szukaj ich w autorskich salonach kosmetycznych www.arkana.pl/gabinety oraz w sklepie internetowym www.sklep.arkana.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje