Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dorota R. zatrzymana przez policję! Usłyszała zarzuty!

Do mediów trafiły zaskakujące informacje na temat Doroty R. (33 l.). W środowy poranek piosenkarka została zatrzymana i przewieziona przez policję na komisariat. Po kilku godzinach prokuratura przedstawiła jej zarzuty...

To bez wątpienia informacja dnia w polskim show-biznesie. Dorota R. została zatrzymana przez policję. 

Reklama

Funkcjonariusze nad ranem weszli do jej domu w celu zatrzymania i przewiezienia jej na komisariat. 

Wiadomo było, że chodzi o konflikt między piosenkarką a jej byłym partnerem Emilem. 

"Mogę potwierdzić, że dzisiaj na polecenie prokuratora zatrzymana została Dorota R. Zatrzymanie dotyczy sprawy prowadzonej wcześniej w Prokuraturze Rejonowej w Warszawie Mokotów, a obecnie nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Chodzi m.in. o sprawę przeciwko Emilowi S., Jackowi M. podejrzanym o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych" - czytamy w oświadczeniu rzecznika przesłanym do naszej redakcji.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowało RMF FM, prokuratura postawiła już zarzut wpływania groźbą na świadka. Dorocie R. grozi za to do 5 lat więzienia!

Na tym jednak nie koniec jej problemów. Pełnomocnik poszkodowanego, Roman Giertych poinformował, że w sądzie będzie chciał uzyskać zmianę zarzutu na wymuszenie rozbójnicze! A za to grozi nawet do 10 lat więzienia.

Na stronie Prokuratury pojawiło się już oficjalne oświadczenie i szczegółowe informacje o zarzutach stawianych Dorocie R. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama